چاپ مطلب چاپ مطلب

در سایه اتحاد و همدلی مسئولان ادامه روند پیشرفت فیزیکی پروژه بهسازی سراوان

در سایه اتحاد و همدلی مسئولان

ادامه روند پیشرفت فیزیکی پروژه بهسازی سراوان

پروژه بهسازی سراوان در سایه اتحاد و همدلی مسئولان، حمایت‌های وزارت کشور و استاندار،سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی  پیشرفت فیزیکی بسیار خوبی دارد و روند آن مرحله به مرحله در حال طی شدن است.
به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، لندفیل سراوان در طول ۳۷ سال اخیر محل دپوی زباله و پسماند بود اما در سال ۱۴۰۱ و همزمان با آغاز به کار دولت سیزدهم روند بهسازی این پهنه و حمایت از مطالبات به حق مردم منطقه سرعت قابل توجهی گرفت.
حمایت‌های وزارت کشور و استاندار گیلان ، همچنین رویکرد بسیار مثبت و دلسوزانه اعضای شورای اسلامی شهر و تلاش  سرپرست شهرداری و مجموعه مدیریت شهری رشت در تغییر روند بهسازی جایگاه زباله سراوان موثر واقع شد به طوری که در حال حاضر به واسطه عوامل یاد شده بهسازی لندفیل سراوان با پیشرفت فیزیکی بسیار خوبی استمرار دارد و مراحل آن مرحله به مرحله در حال طی شدن است.
تاریخ:
۱۴۰۱/۱۱/۲۱
منبع:

About نسرین عشقی

Check Also

شهردا‎ر لاهیجان از اعلام فراخوان سیزدهمین دوره جشنواره تئاتر خیابانی شهروند خبر داد 🔹رضا زنده دل ، شهردار لاهیجان و دبیر جشنواره تئاتر خیابانی شهروند از اعلام فراخوان سیزدهمین دوره این جشنواره خبر داد

به گزارش همای خبر، رضا زنده دل در گفت و گویی افزود: شهرداری و شورای …