چاپ مطلب چاپ مطلب

در مائده کبریایی خبر داد شواهد جدید از ربوده شدن دختر بچه اهل انزلی

همای گیلان:هفته نامه پگاه نوشت: بهزاد کبریایی گفت: همسرم در آنجا با خواندن نماز و گریه و زاری بسیار از آقا سید نجفی حاجت خواست تا شفاعت کند، خداوند یک نشانه از فرزندمان به ما بدهد.

axe14079

وی ادامه داد : در ساعت ۱۲ و نیم شب در حال برگشت به منزل بودیم که خانمی با ما تماس گرفت و گفت: شما پدر مائده کبرایی هستید ؟ گفتم :بله

گفت : یک سری لوازم تحریر و کیف پیدا کرده ایم که اسم فرزند شما بر روی آنها نوشته شده.

گفتم: شما از کجا تماس می گیرید؟

گفت: من از یکی از روستاهای خمام تماس می گیرم.

سپس بیشتر توضیح داد و گفت: همسر و فرزندم در حین ماهیگیری در رودخانه قلابشان به کیف مدرسه مائده گیر کرده بود و ما توجه شدیم که وسایل فرزند شماست.

در ادامه همسرم با او صحبت کرد و از او خواهش و تمنا کرد که اگر شما واقعا وسایلی از فرزندمان پیدا کرده اید ما به شما تضمین و تعهد می دهیم که پای شما را به کلانتری و مراجع قضایی نکشانیم.

کبرایی در ادامه بیان کرد: بعد از کلی تلاش، آدرس و شماره تلفن آنها را گرفتیم و بلافاصله با پلیس تحقیقات پرونده تماس گرفتیم و در ساعت دو و نیم بامداد همان شب به اتفاق پلیس به محل رفتیم.

بعد از بررسی لوازم پیدا شده و اسم نوشته شده مائده بر روی دفترش مطمئن شدم لوازم فرزندم مائده است.

کبرایی تصریح کرد: فردای آن روز هم پس از تحقیقات و جستجوی پلیس آگاهی کفش مائده را هم در آن حوالی پیدا کردند ولی اثری از مائده نبود.

تمامی لوازم به دلیل اینکه مدت زیادی در آب رودخانه مانده بود بسیار بوی بدی می داد

کبرایی سپس با اشاره به اینکه پلیس لوازم مائده را برای تحقیقات بیشتر به تهران فرستاد، افزود : بعد از گذشت ده روز از ماجرا با پلیس تحقیقات پرونده تماس گرفتم که آیا خبر یا سر نخی از تحقیقات بدست آمده متاسفانه به ما اعلام کردند که کوچکترین سرنخ یا ردی از فرزندتان پیدا نکرده ایم.

کبرایی در خصوص شایعاتی که از یک سری از افراد در گوشه و کنار شهر انزلی و استان گیلان پخش شده است گفت : برای همه این افراد متاسفم آنها به جای کمک، احساس همدردی و دعا با حرف های پوچ و بی اساس و شایعه پراکنی نمک بر روی زخم های ما می پاشند.

وی گفت: من و همسرم همه حرفهایشان را نشنیده می گیریم و همه آنها را به خداوند واگذار می کنیم، خداوند به خوبی با آنها قضاوت خواهد کرد.

بهزاد کبرایی از تمامی مسئولین به ویژه فرماندهی نیروی انتظامی که در این مدت زحمات فراوانی کشیده اند تشکر و درخواست کرد که پیگیری و تلاش بیشتری به عمل آورند تا اضطراب و نگرانی و ناراحتی که در این مدت آنها را بسیار آزار داده است هر چه سریعتر به پایان برسد.

کبرایی در پایان تاکید کرد: ما هیچ امیدی برای زندگی کردن نداریم و همسرم از لحاظ روحی و روانی وضعیت مناسبی ندارد و تحمل انتظارش به پایان رسیده است.

وی از همه همشهریان، هم استانی ها و هموطنان درخواست کرد تا برای پیدا کردن فرزندشان دعا کنند و در صورت مشاهده کوچکترین اثری از مائده مراتب را به خانواده وی اطلاع دهند./رشت پرس

About

Check Also

 انباشت مشکلات و تعارضات‌در روستای لاشیدان‌حکومتی لاهیجان/ تصادف منجر به فوت عضو شورا به دلیل تاریکی معبر !!

 انباشت مشکلات و تعارضات‌در روستای لاشیدان‌حکومتی لاهیجان/ تصادف منجر به فوت عضو شورا به دلیل …