چاپ مطلب چاپ مطلب

دستگیری عامل ارسال محتوای بی‌شرمانه به زن و شوهر گیلانی در شبکه اجتماعی

عامل ارسال محتوای بی شرمانه به شهروند گیلانی در شبکه اجتماعی، در یکی از استان های شمالی کشور شناسایی و دستگیر شد.

همای گیلان، سرهنگ “ایرج محمدخانی” در مصاحبه با پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت به دادخواهی زن و شوهر ۲۶ و ۲۷ ساله گیلانی مبنی بر ارسال محتوای بی شرمانه برای آنها در شبکه اجتماعی موبایلی، موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس فتا قرار گرفت.
رئیس پلیس فتا استان گیلان افزود: با پی جویی های فنی و پلیسی، عامل ارسال محتوای بی شرمانه به شکات در شبکه اجتماعی موبایلی که مردی ۳۶ساله اهل و ساکن یکی از استانهای شمالی کشور بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر شد.
سرهنگ محمدخانی اظهار داشت: با توجه به ادله دیجیتال کشف شده، متهم به صراحت به بزه انتسابی خود و ارسال مطالب موهن و بی شرمانه از طریق شبکه اجتماعی به شکات اعتراف که جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.
سرهنگ محمدخانی در پایان از شهروندان خواست، در انتخاب پیام رسان های موبایلی شرکت های بیگانه و استفاده از خدمات آن ها، محرمانگی و امنیت اطلاعات شخصی را جدی بگیرند، در ارتباط ، انتشار و اشتراک تقوای رسانه ای را رعایت کنند، برای اعتماد و دوستی در فضای مجازی وسواس به خرج دهند و در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان های موبایلی مراتب را از طریق نشانی پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.irیا ایمیل این پلیس به نشانیGfata@police.irگزارش نمایند.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد 🔹ان‌شاالله با حضور پرشور و …