چاپ مطلب چاپ مطلب

دومین کنفرانس ملی بررسی مسائل جاری آموزش، ادبیات و مترجمی زبان انگلیسی و زبان شناسی

همای گیلان:اهمییت و جایگاه زبان انگلیسی و زبان شناسی بر کسی پوشیده نیست به طوری که موفقیت در حل معضلات یادگیری و آموزش زبان انگلیسی و زبان شناسی می تواند راهکاری برای گسترش موفق تر و حتی پایدارتر  ارتباطات جهانی انسان ها در زمینه های مختلف از جمله تبادل علمی می باشد.

 konferans2
لذا نیاز است تا پژوهش های لازم در این زمینه از دیدگاه ها و بعدهای مختلف انجام گردد و آخرین یافته های علمی به اشتراک گذاشته شود. اگرچه راهکارهای استفاده از آخرین یافته ها نیز مقوله مهم و غیر قابل انکار است تا در بخش بومی سازی توجه ویژه ای به آن شود.
 
در این راستاء دومین کنفرانس ملی میان رشته ای بررسی مسائل جاری آموزش و یادگیری، ادبیات و مترجمی زبان انگلیسی و زبان شناسی توسط مؤسسه پژوهشگران اندیشمند و با همکاری دانشگاه های مختلف در تاریخ های ۱۵ و ۱۶ بهمن ۱۳۹۴ در اهواز برگزار خواهد شد.
 
این کنفرانس با هدف بررسی مسائل جاری آموزش و یادگیری، ادبیات و مترجمی زبان انگلیسی و زبان شناسی از طریق به اشتراک گذشتن یافته های علمی متخصصین در زمینه های مختلف انجام می گیرد.
 
در اولین دوره کنفرانس برگزار شده، شاهد مشارکت و ارائه مقالات از دانشگاه های مختلف کشور و حتی خارج از کشور مانند کانادا و مالزی بودیم.
 
در دومین دوره کنفرانس، برخلاف اولین دوره کنفرانس که مقالات فقط به زبان انگلیسی بوده اند، ارائه دهنده گان مقالات می توانند به هر کدام از زبان های فارسی یا انگلیسی مقالات خود را ارائه نمایند.
 
به این ترتیب، این کنفرانس یک فرصت مناسب برای پژوهشگران، دانشگاهیان و دانشجویان است تا آخرین یافته های علمی خود را به اشتراک بگذارند. از پژوهشگران، دانشگاهیان و دانشجویان دعوت می گردد تا مقالات خود را  در زمینه مسائل جاری آموزش و یادگیری، ادبیات و مترجمی زبان انگلیسی و زبان شناسی به یکی از زبان های فارسی یا انگلیسی ارائه نمایند. چکیده های دریافت شده توسط اعضای کمیته علمی بین المللی با توجه به ملاک های علمی داوری می شوند.  مقالات پذیرفته شده به صورت شفاهی یا پوستر ارائه می شوند.
 
در طول برگزاری کنفرانس، کارگاه های آموزشی تخصصی مرتبط با آموزش و یادگیری، ادبیات و مترجمی زبان انگلیسی و زبان شناسی جهت ارتقاء سطح شرکت کنندگان برگزار می گردد.
 
علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر، ثبت نام و ارسال چکیده می توانند به وب سایت دومین کنفرانس ملی میان رشته ای بررسی مسائل جاری آموزش و یادگیری، ادبیات و مترجمی زبان انگلیسی و زبان شناسی (WWW.ELTL.IR) مراجعه نمایند.

About سردبیر ارشد

Check Also

نظرعلی علیزاده:ریشه های انحرافی در انتخابات باید زدوده شود

ریشه های انحرافی در انتخابات باید زدوده شود سردار نظر علی علیزاده نامزد دوازدهمین دوره …