چاپ مطلب چاپ مطلب

دکتر ملکی چوبری:  امروز توفیقات کسب شده در نظام جمهوری اسلامی را مدیدن خون شهدا هستیم

دکتر ملکی چوبری:

امروز توفیقات کسب شده در نظام جمهوری اسلامی را مدیدن خون شهدا هستیم

به گزارش همای خبر، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، رئیس و جمعی ازمسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با خانواده شهید ابراهیمیان واقع نژاد در رشت دیدار کردند.

دکتر مجتبی ملکی چوبری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در این دیدار ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر برای همسران شهدای والا مقام خصوصا شهدای خدمت و سید شهدای خدمتگزار شهید دکتر رئیسی و همراهانش ، گفت: خیلی خوشحال هستیم امروز امنیت ، آرامش و آسایشی را که در نظام مقدس جمهوری اسلامی داریم مدیون خون پاک شهدا هستیم.

وی ادامه داد: امروز موفقیت هایی که نظام مقدس ایران اسلامی در حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی و علمی به دست آورد توفیقاتی است که در کمال امنیت و آرامش توانستیم در سایه نظام جمهوری اسلامی به این پیشرفت‌ها نائل شویم همه و همه را مدیون خون شهدا هستیم .

ملکی چوبری خاطر نشان کرد: دختر این شهید بزرگوار از دانشجویان مقطع ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت و دانشجوی کلاس درس من در دانشگاه بود ولی بدلیل مظلومیت خانواده های شهدا، هیچوقت این موضوع را که فرزند شهید است عنوان نکرد و مانند دیگر دانشجویان بدون معرفی خود به عنوان فرزند شهید به ادامه تحصیل پرداخت .

شهید «هادی ابراهیمیان واقع نژاد» پانزدهم آذر سال ۱۳۳۹، در روستای واقعه‌دشت از توابع شهرستان صومعه‌سرا به دنیا آمد. پدرش ابراهیم، کشاورز بود و مادرش حاجی‌مار نام داشت. تا پایان دوره متوسطه درس خواند و دیپلم گرفت. سپس به ارتش پیوست. سال ۱۳۵۸ ، ازدواج کرد و صاحب دو دختر شد. به‌عنوان گروهبان یکم وظیفه ارتش در جبهه حضور یافت. هفدهم آذر سال ۱۳۶۱، در سومار بر اثر واژگونی تانک به شهادت رسید. مدفن وی در روستای واقعه‌دشت از توابع شهرستان زادگاهش قرار دارد. برادرش احمد نیز به شهادت رسیده است.

فرازهایی از وصیت‌نامه شهید :

پدرجان! پدر عزیزم! این دنیا ارزشی ندارد که انسان برای رفاه بیشتر زندگی را بگذراند، البته شما اینگونه نبوده و نخواهید بود. پدر مهربانم! من امانتی از جانب خداوند نزد شما بوده‌ام و این سعادت است که انسان فرزند خود را این امانت را به اینگونه نزد صاحب اصلی آن باز گرداند… ای جوانان متعهد و امت حزب‌الله! چون ابر باشید بر مستضعفان ببارید و شمشیر باشید بر مستکبران فرو آئید و نور باشید که ظلمت جهل را بزدائید. و روحی باشید که جامعه را زنده کنید. چون سیل بخروشید و کاخ‌های ظلم و ستم را ویران سازید و چون آتش شعله کشید و خانه خیانت توطئه‌گران را بسوزانید

About مدیر خبر1

Check Also

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است ✍️️به گزارش همای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *