رئیس قوه قضاییه در پایان تاکید کردند که بنایی برای پاسخگویی به این اظهارات کذب ندارد در حالی که نمایندگان تاکید داشتند که تداوم این اقدامات از سوی احمدی‌نژاد برای کشور تبعات دارد.

همای گیلان: رئیس قوه قضاییه در دیدار با نمایندگان مجلس گفت: اگر من آن آپارتمان‌ها و خانه‌هایی که آقای احمدی‌نژاد مطرح می‌کند را دارم، آنها برای ایشان باشد.

جلیل رحیمی جهان‌آبادی درباره دیدار عصر امروز اعضای کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با رئیس قوه قضاییه گفت: در این دیدار، آقای ملکشاهی رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گزارشی از مصوبات کمیسیون در سال ۹۶ و همچنین برنامه‌های کمیسیون در سال ۹۷ ارائه کرده و درباره اهمیت برخی از آنها صحبت کردند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در این دیدار درخصوص اتهامات مطرح شده از سوی احمدی‌نژاد علیه رئیس قوه قضاییه موضوعی مطرح شد؟، تصریح کرد: برخی از نمایندگان به آیت‌الله آملی لاریجانی گفتند چرا با احمدی‌نژاد برخورد نمی‌شود. او در این مدت به نشر اکاذیب، اتهام‌زنی و تشویش اذهان عمومی پرداخته است که در مقابل رئیس قوه قضاییه گفت ضرورتی ندارد به اظهارات کذب مطرح شده از سوی احمدی‌نژاد پاسخ دهد و اگر ضرورت داشته باشد، اقدام خواهد شد.

این نماینده عضو فراکسیون امید اضافه کرد: آیت‌الله آملی لاریجانی بیان کردند که در جلسه‌ای که با دانشجویان داشتند درباره ابهامات مطرح شده پاسخ داده است. ایشان گفتند اگر من آن آپارتمان‌ها و خانه‌هایی که آقای احمدی‌نژاد مطرح می‌کند را دارم، آنها برای ایشان باشد.

رحیمی جهان‌آبادی یادآور شد: رئیس قوه قضاییه در پایان تاکید کردند که بنایی برای پاسخگویی به این اظهارات کذب ندارد در حالی که نمایندگان تاکید داشتند که تداوم این اقدامات از سوی احمدی‌نژاد برای کشور تبعات دارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در این جلسه درباره رفع حصر و محدودیت‌های رئیس دولت اصلاحات صحبت شد؟ خاطرنشان کرد: درخصوص این موضوعات در این جلسه صحبتی انجام نشد./دیارمیرزا

با کانال همای خبر همراه باشید