چاپ مطلب چاپ مطلب

شهردار لاهیجان: مدیران به جزء با همراهی سمن ها و جوانان موفق نخواهند شد

شهردار لاهیجان گفت: مدیران به جزء با همراهی سمن ها و جوانان در کار خود موفق نخواهند شد.
همای گیلان، به گزارش اداره ارتباطات و اموربین الملل شهرداری لاهیجان، مسعود کاظمی در جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان افزود: از حمایت نهادهای مدنی وخصوصی درامورجوانان باید بهره برد و دولت به این نهادها توجه و حمایت کند.
وی با تبریک اعیاد شعبانیه و سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به روز زمین پاک اشاره کرد و افزود: شهرداری با همراهی جوانان عضو سازمان های مردم نهاد اقدام به پاکسازی مناطق گردشگری بام سبز و راه پله های آبشار کرد تا از مسافران و شهروندان بخواهد از ریختن زباله در معابر خودداری کنند.
وی به تشکیل جلسات ستاد ملی جوانان به ریاست رییس جمهور اشاره کرد و اضافه کرد: ما از اسناد و مصوبات فرادست می توانیم برای توجه بیشتر به امور جوانان استفاده کنیم.
کاظمی با بیان اینکه انجمن جوانان کارآفرین فرصت خوبی برای استفاده از جوانان است افزود: شهرداری آمادگی دارد در گذاشتن عرصه های مختلف در این زمینه کمک کند.
وی به حضور مشاوران جوان در ادارات اشاره کرد و گفت: حضور مشاوران جوان به طور مطمئن اتفاق بسیار مناسب و خوبی می تواند در هر مجموعه داشته باشد.
شهردار لاهیجان در این جلسه اعلام آمادگی کرد که شهرداری با همراهی آموزش و پرورش در هر محله امکاناتی را در اختیار مدارس قرار دهد تا به عنوان محل بازی در فصل تابستان مورد استفاده قرار گیرد.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای شورای اسلامی شهر لنگرود

تجلیل از کارکنان واحد صنفی شهرداری لنگرود به مـناسـبت روز اصـنــاف تــوسـط شـهــردار و اعـضــای …