چاپ مطلب چاپ مطلب

رئیس اداره ورزش و جوانان لاهیجان: مشکلات مالی این اداره موجب برگزاری عرضه مستقیم کالا در ورزشگاه چهار هزار نفری شد

اختصاصی همای گیلان، دکتر ابوالفضل صادقی طی مصاحبه ای به خبرنگار همای گیلان گفت: این اولین نمایشگاه غیر مرتبطی بود که در ورزشگاه برگزار گردید نمایشگاه ازدواج که قبلا برگزار شد مرتبط با بخش جوانان این اداره بود.
وی ادامه داد : خود من نیز از برگزاری نمایشگاه در ورزشگاه راضی نبودم اما در نهایت ناچارا به دلیل مشکلات مالی و بدهکاری به اداره برق و نبود بودجه جهت اعزام شمشیربازان ملی پوش این تصمیم گرفته شد.
وی افزود: در طی برگزاری این نمایشگاه هیچ وقت تمرینی تعطیل نمی شود و سالن دیگری برای آنها در نظر گرفته شد ه است.
رئیس اداره ورزش و جوانان لاهیجان اظهار داشت: مبلغ قراردادی که جهت برگزاری نمایشگاه تعیین شد ۱۱ میلیون تومان می باشد که از این مبلغ ۹ میلیون تومان بدهکاری اداره برق است و هزینه اعزام ورزشکاران ۳ میلیون بوده که ۲ میلیون آن از مبلغ این قرارداد هزینه شد.
وی در مورد کف پوش ورزشگاه گفت: کف پوش های ورزشگاه ۱۴ سال کار کرده اند و در سال آینده تعویض می گردند، برگزاری نمایشگاه به کف پوش آسیبی نمی رساند به دلیل اینکه از موکت و اسپیس در کف سالن استفاده می شود.
وی افزود: باز شدن درزهای کف پوش نشان از این دارد که از مراحل اولیه اجرایی غلط بوده است و با گذر زمان این درزها باز شده اند.
دکتر صادقی در پایان گفت: اگر مشکلات مالی فشار وارد نمی کرد جلوی برگزاری نمایشگاه را می گرفتم و این تصمیم اشتباه بود و از جامعه ی ورزشی بابت این تصمیم معذرت می خواهم
وی تاکید کرد: در سال آینده از اماکن ورزشی فقط در جهت ورزش و جوانان استفاده خواهد شد و این قول را به مردم خواهم داد.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

۵۱ پیشکسوت و هنرمند صنایع دستی گیلان به مناسبت روز جهانی صنایع سنتی و دستی روز سه شنبه طی مراسمی در اتاق بازرگانی گیلان تجلیل شدند

۵۱ پیشکسوت و هنرمند صنایع دستی گیلان به مناسبت روز جهانی صنایع سنتی و دستی …