چاپ مطلب چاپ مطلب

رئیس اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی گیلان خبر داد؛ مصدوم شدن ۱۴ کارگر بر اثر برخورد مینی بوس با کامیون

رئیس اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی گیلان گفت: بامداد امروز بر اثر برخورد یک دستگاه مینی بوس با کامیون ۱۴ کارگر مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

همای گیلان، پیمان اسدی، رئیس اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی گیلان گفت: ساعت ۴:۴۱ صبح امروز، بر اثر برخورد مینی بوس با یک دستگاه کامیون در محور اباتر شهرستان صومعه سرا ۱۴ کارگر یک واحد مرغداری مصدوم و به بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان منتقل شدند.

وی، با اشاره به اینکه بلافاصله اولین تیم فوریت‌های پزشکی، به محل حادثه اعزام شدند و به بررسی وضعیت مصدومان پرداختند، افزود: در این ماموریت ۴ دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس اورژانس و مرکز فوریت‌های پزشکی گیلان گفت:در این سوانح رانندگی امدادگران جمعیت هلال احمر گیلان نیز حضور داشتند و به مجروحان خدمات امداد و نجات ارائه کردند.

پیمان اسدی، با بیان اینکه همه مصدومان آقا بودند، افزود: مردم در صورت بروز هرگونه حوادث، می‌توانند با سامانه ۱۱۵ تماس گرفته و از خدمات امداد و نجات رایگان آن بهره‌مند شوند.

سرهنگ جابر صفاری، جانشین پلیس راه گیلان، علت این حادثه رانندگی را تخطی سرعت از سوی راننده کامیون اعلام کرد و گفت: با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی می‌توان از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کرد.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

ستاد کل نیروهای مسلح، گزارش اولیه هیئت عالی بررسی ابعاد و علل سانحه بالگرد حامل رئیس جمهور را منتشر کرد

ستاد کل نیروهای مسلح، گزارش اولیه هیئت عالی بررسی ابعاد و علل سانحه بالگرد حامل …