چاپ مطلب چاپ مطلب

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رودسر خبر داد صدور ۸ هزار سند مالکیت روستایی در رودسر

نسخه چاپیارسال به دوستان
همای گیلان:رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رودسر از صدور ۸ هزار و ۳۶۶ جلد سند مالکیت روستایی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس: صدور 8 هزار سند مالکیت روستایی در رودسر

 صادق اکبری عصر امروز در نشست بررسی مشکلات طرح هادی این شهرستان با بیان اینکه تهیه طرح هادی در ۱۳۷ روستا صورت گرفته است، اظهار کرد: ۸ هزار و ۳۶۶ جلد سند مالکیت روستایی در رودسر صادر شده است.

به گفته وی، این میزان ۵۸ درصد جمعیت بالای ۲۰ خانوار روستایی رودسر را شامل می‌شود.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رودسر گفت: اجرای طرح هادی در ۴۰ روستا یعنی ۱۷ درصد بالای ۲۰ خانوار جمعیت انجام شده و ۱۰۱ روستای بالای ۲۰ خانوار باقی مانده است.

وی تصریح کرد: اجرای طرح هادی ۱۹۸ روستای بالای ۲۰ خانوار جمعیت باقی مانده است.

اجرای ۱۷ درصد طرح هادی در روستاهای بالای ۲۰ خانوار

سرپرست فرمانداری رودسر نیز در ادامه نشست مذکور با اشاره به اینکه این شهرستان دارای پنج شهر، چهار بخش و ۴۰۰ روستا است، گفت: تهیه طرح هادی برای روستاهای دارای ۲۰ خانوار جمعیت در شهرستان رودسر ۵۸ درصد و نسبت به متوسط ۷۸ درصد استان و ۸۰ درصد کشور کمتر است.

امیر جانبازی، اجرای طرح هادی در روستاهای دارای ۲۰ خانوار جمعیت در شهرستان رودسر را ۱۷ درصد اعلام کرد و افزود: این میزان نسبت به متوسط ۲۴ درصد استان و ۴۷ درصد کشور کمتر است.

وی تصریح کرد: امیدواریم با حمایت مسئولان استانی و شهرستانی بتوانیم عقب‌ماندگی حاصل از تهیه و اجرای طرح هادی روستایی در شهرستان رودسر جبران شود.

سرپرست فرمانداری رودسر، برآورد خسارت بحران برف سال گذشته این شهرستان را ۷۰ میلیارد تومان اعلام کرد و متذکر شد: خسارت‌ها در بخش کشاورزی، راه، مسکن و … بوده است./فارس

 

About

Check Also

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در افتتاحیه رویداد صدرا: همکاری نهاد دانشگاه و صنعت با محوریت مناطق آزاد گامی در اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در افتتاحیه رویداد صدرا: همکاری نهاد دانشگاه و صنعت با …