چاپ مطلب چاپ مطلب

رئیس ستاد دیه لنگرود خبر داد کمک ۵۵۰ میلیون ریالی لنگرودی‌های برای آزادی زندانیان دیه

همای گیلان: رئیس ستاد دیه لنگرود با اشاره به برگزاری جشن گلریزان رمضان در این شهر از کمک ۵۵۰ میلیون ریالی لنگرودی‌های برای آزادی زندانیان غیرعمد دیه خبر داد.


 

گیلان آنلاین: ایرج نجفی در گفت‌و‌گویی  در لنگرود، اظهار کرد: سال گذشته ۳۵ نفر از زندانیان غیرعمد در زندان حضور داشتند که برای آزادی آنها ۱۱۰ میلیون تومان نیاز بود .

وی  افزود: خیرین شهرستان لنگرود با کمک ۳۲ میلیونی خود ۲۳ نفر را آزاد کردند و مبلغ ۳ میلیون نیز از شاکیان پرونده ها مورد عفو قرار گرفت.

رئیس ستاد دیه لنگرود  تصریح کرد: در سال ۹۲ تعداد زندانیان جرائم غیر عمد در لنگرود به ۹ نفر رسید که برای آزادی آنها نیز به مبلغ ۱۱۲ میلیون تومان نیاز است.

نجفی  خاطرنشان کرد: خیرین شهرستان لنگرود ۵۵ میلیون تومان برای آزای زندنیان غیر عمد شهرستان کمک کردند و انتظار داریم با رایزنی‌هایی که بخش مددکاری زندان لنگرود با شاکیان پرونده‌ها، بتوانیم رضایت شاکیان را برای آزادی این زندانیان بگیریم  تا به آغوش گرم خانواده خود برگردند.

رئیس ستاد دیه لنگرود  با اشاره به اهمیت آزاد نمودن زندانیان غیرعمد دیه، گفت: با زندانی شدن یک مجرم غیرعمد، دست کم دو خانواده دچار مشکل می‌شوند و امنیت خانواده‌ها به شدت مخدوش می‌شود.

نجفی با اشاره به آسیب‌های اجتماعی، تصریح کرد: ما از نظر اجتماعی وضعیت خوبی داریم ولی بی‌احتیاطی در جامعه ما بیش از حد و نگران کننده است.

رئیس ستاد دیه لنگرود گفت: کمک برای رهایی طیف گسترده‌ای از جامعه ازجمله خانواده‌های این افراد و خانواده های شاکیان از بند معضلات و مشکلات اجتماعی اقدامی ارزشمند و ستودنی است./تسنیم

About

Check Also

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد از برخی فرصت سوزی ها در رضوانشهر

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد …