چاپ مطلب چاپ مطلب

رئیس شورای اسلامی خرارود سیاهکل از احداث پاسگاه نیروی انتظامی در این روستاخبر داد

به گزارش همای گیلان ابوذر غم انگیزگفت:در این روستا پاسگاه نیروی انتظامی احداث می شود.

روستای خرارود جز بخش مرکزی شهرستان سیاهکل است که از حیث زیبایی وطبیعت بکر سر آمد روستاهای دیگرمی باشد وعلی رغم شگفتی های بی نظیر همچون کوه، دشت ، جنگل ،آبشار ورودخانه ای که از دل محل می گذرد به عنوان مرکز دهستان خرارود از محرومیتهایی رنج می برد.

رئیس شورای اسلامی این روستاگفت:روستای خرارودبا جمعیتی حدود۱۱۰۰نفرو۲۷۰ خانوار یکی از روستاهای پرجمعیت شهرستان سیاهکل به حساب میایدودارای امکاناتی همچون آسفالت راه روستایی،آب شرب ،برق،تلفن،پست بانک وفضای آموزشی در سه مقطع است.

ابوذر غم انگیز اظهار داشت:به جهت زیبایی منحصر به فردی که در این روستا شاهد آن هستیم هر روزه مسافرین زیادی از این روستا دیدن می نمایند اما متاسفانه نبود شغل وامکانات زیر بنایی موجب شده ه تا بسیاری از جوانان محل به نقاط دور دست کشورجهت ایجاد شغل متواری شوند.

وی اذعان داشت:گاز رسانی مهمترین خواسته مردم این روستا می باشدهرچند تا کنون مراحل نقشه برداری وانعقاد قرار دادباپیمانکاربه همت نماینده پرتلاش انجام گرفته است .

رئیس شورای اسلامی روستای خرارود ادامه داد:در مجلس شیشم ودر دولت حجت الاسلام خاتمی مقرر شد تادر مرکز دهستانهای پرجمعیت پاسگاه نیروی انتظامی احداث شود اما این کار تاکنون صورت نپذیرفت باوجود اینکه زمین احداث پاسگاه نیروی انتظامی خریداری ودر اختیار نیروی انتظامی قرار گرفته است.

غم انگیز اضافه نمود:اخیرا این کار با پیگیریهایی که توسط نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی انجام گرفته مقرر است به زودی احداث شودلذاضمن اعلام همکاری از سوی  مردم این روستا از مسئولین خواستاریم تا نسبت به انجام این کار اقدام عاجل مبذول دارند.

وی از نماینده خود در مجلس شورای اسلامی وفرماندار خواست تا نسبت به محرومیت این دهستان رسیدگی نمایند

SAM_9162

SAM_9163

SAM_9167

زمین خریداری شده

 

About

Check Also

برپایی سیرک در کومله

برپایی سیرک در کومله با حضور دکتر مهدی پور شهردار، آقای عظیمی ریاست شورای شهر …