چاپ مطلب چاپ مطلب

رئیس پلیس امنیت عمومی گیلان: ۳۸ قمارباز رشت دستگیر شدند

 

 ماموران عملیات ویژه پلیس با تحقیقات نامحسوس پلیسی از صحت موضوع و اینکه این محل تا پاسی از شب محل تجمع و قمار بازی است اطمینان یافتند و مجوز ورود به این مکان را از مقام قضایی اخذ کردند.

مهرداد مهرگان اظهار کرد: به دنبال گزارش‌های مردمی مبنی بر اینکه فردی به هویت (ا ‌ـ س) پارکینگ منزل مسکونی خود را به محلی برای تجمع جوانان بی‌بند و بار برای قمار بازی تبدیل کرده است، بررسی این موضوع در دستور کار ماموران عملیات ویژه پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت عمومی گیلان افزود: ماموران عملیات ویژه پلیس با تحقیقات نامحسوس پلیسی از صحت موضوع و اینکه این محل تا پاسی از شب محل تجمع و قمار بازی است اطمینان یافتند و مجوز ورود به این مکان را از مقام قضایی اخذ کردند.

وی با بیان اینکه ماموران عملیات ویژه در عملیاتی غافلگیرانه ۳۸ قمارباز را در حین قمار در این پارکینگ دستگیر کردند، گفت: در بازرسی از این مکان یک‌قوطی اسپری گاز اشک‌آور، ۲۲ فقره کارت ویژه بازی قمار، تعداد زیادی مهره، یک دستگاه کیس حاوی تصاویر غیر اخلاقی، ۱۲ حلقه سی‌دی غیر مجاز نیز کشف و ضبط شده است.

مهرگان از تعامل خوب و ارزشمند مردم با پلیس قدردانی کرد و یادآور شد: قماربازان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند. / فارس

About

Check Also

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد از برخی فرصت سوزی ها در رضوانشهر

نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال مطرح کرد: احیای کامل چوکا مطالبه جدی مردم است/ انتقاد …