چاپ مطلب چاپ مطلب

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی رشت: پرهیز از نگاه سلیقه ای به پروژه ها در بودجه سال ۹۷ شهرداری رشت

رضا رسولی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر رشت گفت: از نگاه سلیقه ای نسبت به پروژه های عمرانی در بودجه سال ۹۷ شهرداری رشت باید خودداری شود.

همای گیلان، به گزارش روابط عمومی شورا رضا رسولی افزود: جزئیات بودجه شهرداری در کمیسیون های تخصصی شورا بررسی می شود و کمیسیون عمران شورا در تلاش است تا پروژه های نیمه تمام شهرداری در بودجه سال آینده تعیین تکلیف شوند.
وی با بیان اینکه بودجه سال ۹۷ شهرداری رشت بر اساس روش های اصولی تهیه شده است تصریح کرد: در بررسی بودجه سال آینده شهرداری رشت باید به اولویت های شهر توجه شود.
رسولی با بیان اینکه پروژه تصفیه خانه سراوان دچار هرج و مرج شده است گفت: در این حوزه یکسری هرج و مرج و نگرانی هایی وجود دارد و احتمال رانش مجدد زباله در سراوان یکی از این دغدغه ها است.
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر رشت افزود: میزان تولید شیرآبه سراوان ۳ لیتر در ثانیه تخمین زده شده و این مقدار در روزهای بارانی افزایش پیدا می کند.
وی با بیان اینکه نیازمند بررسی های دقیق تر در حوزه سراوان هستیم گفت: احداث تصفیه خانه در سراوان باید بر اساس میزان تولید شیرآبه و… اجرایی شود و امیدوارم در اجرای پروژه های عمرانی مربوط به این حوزه دقت و توجه صورت بگیرد.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

 مشمولان خدمت تیرماه سال ۱۴۰۳ فراخوانده شدند

مشمولان خدمت تیرماه سال ۱۴۰۳ فراخوانده شدند   🔹سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای …