چاپ مطلب چاپ مطلب

رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی رشت خبر داد: راه اندازی ایستگاه سلامت و انقلاب/ ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی در رشت


رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی رشت از راه اندازی ایستگاه سلامت و انقلاب به منظور ارائه خدمات رایگان پزشکی همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد.

همای گیلان، به گزارش روابط عمومی شورای رشت فاطمه شیرزاد با اعلام این مطلب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این نمایشگاه با مشارکت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت و معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان راه اندازی و برای نخستین بار کلینیک سیار دهان و دندان در راستای ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان در آن ایجاد شده است.
وی بیان کرد: ارائه خدمات مشاوره پزشکی رایگان و معرفی کالاهای قاچاق غیر مجاز سلامت، از جمله محورهای برگزاری این نمایشگاه است.
رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر رشت با تاکید بر حفظ و ارتقای سلامت شهروندان تصریح کرد: در این نمایشگاه ویزیت رایگان پزشک عمومی، خدمات مشاوره ای ، خدمات رایگان دندانپزشکی از ساعت ۹ صبح الی ۱۶ عصر ارائه می شود.
نمایشگاه ایستگاه سلامت و انقلاب از ۱۴ لغایت ۱۸ بهمن در مقابل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری واقع در پیاده راه فرهنگی اجتماعی رشت جنب مجتمع خاتم الانبیا(ص) برای بازدید عموم دایر است.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است ✍️️به گزارش همای …