چاپ مطلب چاپ مطلب

ربودن دختر ۳۰ ساله با همکاری شوهر/ رهایی کارمند بیمه با تلاش شبانه روزی پلیس

همای  گیلان: سردار احمدعلی گودرزی اظهار داشت: فردی به مأموران انتظامی شهرستان شیراز مراجعه و اظهار می‌کند دختر ۳۰ ساله وی که در یک شرکت بیمه در شیراز مشغول به کار بوده و تا ساعت پنج عصر نیز در محل کار خود حضور داشته، پس از خروج از محل کار به منزل مراجعت نداشته است.
وی ادامه داد: چند ساعت بعد دختر ربوده‌ شده با تلفن همراه خود با پدرش تماس می‌گیرد و عنوان می‌کند که وی را به‌زور ربوده‌اند و پدرش باید ۴۰ میلیون تومان به‌حساب او واریز تا وی این مبلغ را به آدم‌ربایان پرداخت کند تا او را رها کنند.
3791604_892
فرمانده انتظامی استان فارس اظهار کرد: پس از اطلاع مأموران پلیس آگاهی از موضوع، آزادی فرد گروگان و شناسایی و دستگیری آدم‌ربایان به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.
گودرزی گفت: با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی فرد گروگان‌گیر شناسایی و مأموران برای دستگیری وی وارد عمل شدند و با زیر نظر قرار دادن محل‌های تردد وی، موفق شدند متهم را در یکی از خیابان‌های جنوبی شیراز دستگیر کنند.
وی بیان کرد: در تحقیقات انجام‌ شده،‌ متهم به آدم‌ربایی اقرار کرد و مأموران متوجه شدند فرد ربوده‌ شده در یک منزل واقع در اطراف شهرستان شیراز محبوس شده است.
فرمانده انتظامی استان فارس افزود: مأموران بلافاصله به آن محل عزیمت و ضمن آزادی دختر ربوده‌ شده،‌ همسر متهم را که در آن منزل بود و در این آدم‌ربایی با متهم همکاری کرده بود، دستگیر کردند.
گودرزی اظهار کرد: در ادامه تحقیقات مشخص شد خانمی که پیش‌ از این از همکاران فرد ربوده‌ شده بوده و کد بیمه وی معلق شده بود، به انگیزه انتقام‌جویی و اخاذی، فرد گروگان‌گیر و همسرش را تطمیع به آدم‌ربایی کرده است.
وی گفت: این خانم نیز توسط مأموران دستگیر و هر سه متهم پس از معرفی به مقام قضایی روانه زندان شدند./  باشگاه خبرنگاران

About سردبیر

Check Also

بایدها و نباید های انتخابات در گفتگو با ریاست حوزه قضایی بخش رحیم آباد

بایدها و نباید های انتخابات در گفتگو با ریاست حوزه قضایی بخش رحیم آباد بهزاد …