چاپ مطلب چاپ مطلب

زمان برگزاری مراسم روز خبرنگار در گیلان مشخص شد

همای گیلان:فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان طی گفت‌و‌گویی افزود: این مراسم از ساعت ۹:۳۰ صبح یکشنبه ۱۹ مرداد ۹۳ در سالن شهید انصاری (وارش) مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیا (ص) رشت برگزار می‌شود.axe13662

به گفته وی؛ در این مراسم از ۳۵۰ خبرنگار مطبوعات، دفا‌تر خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری مجوزدار گیلان و سرپرستی نشریات در استان تقدیر خواهد شد.

فاضلی تصریح کرد: این خبرنگاران بر اساس تلاش در عرصه‌های خبری از سوی مدیران مسوول نشریات و مدیران خبرگزاری‌ها معرفی شده‌اند.

وی ادامه داد: همچنین تجلیل از خبرنگارانی که در سال ۹۲ موفق به کسب مقام کشوری یا بین المللی شده‌اند و خانواده چهار خبرنگار متوفی گیلان از دیگر بخش‌های این مراسم خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به فعالیت حدود ۷۰۰ خبرنگار در استان، ابراز امیدواری کرد: از سایر پایگاه‌های خبری فعال استان طی نشستی جداگانه تقدیر شود.

فاضلی با اشاره به اینکه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در مقوله‌های فرهنگی و هنری، سیاست واسپاری فعالیت‌ها به اصحاب این حوزه را در پیش گرفته است، یادآور شد: برگزاری مراسم گرامیداشت روز خبرنگار، در راستای همین سیاست به خانه مطبوعات واگذار شده است.

وی ادامه داد: در همین راستا، شورای سیاست‌گذاری فرهنگ و هنر ایجاده شد تا خود اهالی این حوزه بتوانند به مرور متولی فعالیت‌ها باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان افزود: این اداره‌کل و استانداری گیلان در نقش حامی در خدمت فعالان این حوزه هستند./روابط عمومی

About

Check Also

#اختصاصی_همای_خبر اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!

#اختصاصی_همای_خبر   اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!   …