چاپ مطلب چاپ مطلب

سرپرست شهرداری رشت عنوان کرد: انعقاد قرارداد مشارکت در ساخت ۱۰۳ ایستگاه اتوبوس به روش BOT در شهر رشت

سرپرست شهرداری رشت عنوان کرد: انعقاد قرارداد مشارکت در ساخت ۱۰۳ ایستگاه اتوبوس به روش BOT در شهر رشت

یوسف یزدانی سرپرست شهرداری رشت گفت: قرارداد مشارکت در ساخت ۱۰۳ ایستگاه اتوبوس به روش BOT با حجم سرمایه گذاری معادل ۱۱۰ میلیارد ریال بین شهرداری رشت و سرمایه‌گذار بخش خصوصی منعقد شد.

به گزارش همای خبر _ یوسف یزدانی سرپرست شهرداری رشت امروز چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ در جلسه‌ای که با حضور اعضای شورای اسلامی و سرمایه‌گذار بخش خصوصی برگزار شد اظهار داشت: با حمایت‌های ریاست شورا ، اعضای شورای اسلامی و ریاست کمیسیون حمل و نقل و ترافیک و با همت و پیگیری مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و حمل و نقل و بار و مسافربری شهرداری رشت قرارداد مشارکت در ساخت ۱۰۳ ایستگاه اتوبوس به روش BOT منعقد شد.

سرپرست شهرداری رشت توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی‌ شهرداری رشت را از اهداف انعقاد قرارداد ساخت ۱۰۳ ایستگاه اتوبوس در سطح شهر ذکر کرد و افزود: قرارداد مذکور با سرمایه‌گذار بخش خصوصی منعقد شده و انتظار داریم با عملیاتی شدن آن بخشی از انتظارات شهروندان در حوزه حمل و نقل عمومی برآورده شود.

یزدانی با بیان اینکه این پروژه با حجم سرمایه گذاری معادل ۱۱۰ میلیارد ریال در مدت یکسال عملیاتی خواهد شد تصریح کرد: تخصیص اعتبارات سالانه و یا استقبال از قراردادهای سرمایه‌گذاری در این بخش، نشان دهنده حساسیت و ضرورت توجه شهرداری و شورای اسلامی به مقوله حمل و نقل عمومی است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به انعقاد قرار داد احداث ایستگاه های اتوبوس در رشت گفت : قرار داد احداث ایستگاه های اتوبوس در دوران فعالیت شورای چهارم مطرح شد که به واسطه برخی از مشکلات اجرایی نشد.

محمد حسین واثق کارگرنیا اظهار داشت :در روزهای پایان سال شاهد به ثمر نشستن یکی از پروژه های حوزه مدیریت شهری رشت هستیم که با مشارکت بخش خصوصی در رشت اجرایی می شود.

وی با اشاره به اینکه احداث ایستگاه های جدید اتوبوس در رشت در دوران فعالیت شورای چهارم مطرح شد افزود: در آن سال‌ها به واسطه برخی از مشکلات این پروژه ابتر باقی ماند.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت پس از سالها شاهد اجرای طرح احداث ایستگاه های اتوبوس جدید در رشت هستیم تصریح کرد: احداث ایستگاه های اتوبوس مناسب و در خور شأن شهروندان عزیز رشت ، تاکیدی بر تکریم شهروندان توسط حوزه مدیریت شهری رشت است.

کارگرنیا با اشاره به اینکه همواره پیرامون حفظ جایگاه شهروندان صحبت های فراوانی مطرح می شود بیان کرد: متاسفانه در عمل آن گونه که شایسته است این موضوع مشاهده نمی شود و حفظ جایگاه شهروندان و تکریم آنان از همه لحاظ باید مورد توجه باشد.

وی با تاکید به اینکه شورا و شهرداری رشت به دنبال ایجاد شرایط ایده آل به منظور جلب سرمایه گذاران است اعلام کرد: شورای ششم رشت در کنار تلاش به منظور حفظ منافع شهر و شهروندان ، قصد دارد با فراهم نمودن بسترهای مناسب به منظور جلب اعتماد سرمایه گذاران ، در اجرای پروژه های عمرانی با سرعت بیشتری گام برداد.

لازم به ذکر است، ریاست کمیسیون‌های حمل و نقل و ترافیک، بهداشت و محیط زیست و سید حسین رضویان عضو شورای اسلامی، علی زارع مدیرعامل سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری و ناصر عطایی سرپرست سازمان سرمایه گذاری شهرداری رشت نیز در این جلسه حضور داشتند.

 

 

انتهای پیام/.

About نسرین عشقی

Check Also

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد 🔹ان‌شاالله با حضور پرشور و …