چاپ مطلب چاپ مطلب

سعید فرج پور خبر داد؛ استعفای شهردار رودسر پذیرفته شد! / مهدی حسینی سرپرست شهرداری تا انتخاب شهردار

همای گیلان، جلسه مورخ چهارم شهریور ماه ۱۳۹۷ شورای اسلامی شهر رودسر با دستور کار بررسی سومین استعفای مکرر شهردار محترم رودسر جناب آقای مهندس امانی تشکیل و پس از بررسی های مجدد بواسطه اصرار بی سابقه آقای امانی و بر جای گذاردن رکورد تسلیم سه استعفا در طول یک ماه،و اعتراف به عدم امکان نهایی نمودن پروژه هایی که خود قطع همکاریشان را در یک بازه زمانی مشخص منوط به اتمام آنها کرده بودند، با این استعفا ضمن انتقاد مجدد نسبت به تصمیمات نادرست شورای شهر نوشهر و همراهی شهردار محترم با این تصمیم نامتعارف موافقت شد.

استعفای شهردار رودسر پذیرفته شد! / مهدی حسینی سرپرست شهرداری رودسر تا انتخاب شهردار

شورای شهر رودسر همانطور که در نامه خود به شورای شهر نوشهر آورده بود حق پیگیری حقوقی آثار این تصمیم شورای شهر نوشهر را برای خود محفوظ دانسته و حقوق زایل شده شهر رودسر را از مجاری قانونی پیگیر خواهد بود.پس از پذیرش استعفای شهردار سابق شهر رودسر، شورا در خصوص تعیین سرپرست شهرداری وارد شور شد .

پس از بحثهای متعدد از میان پنج گزینه مطرح شده در صحن علنی با رویکرد جوانگرایی، کادر سازی و افزایش تجارب نیروهای جوان شهرداری جناب آقای مهندس سید مهدی حسینی را با اکثریت آرا بعنوان سرپرست شهرداری برگزید.

امید است پرسنل شریف شهرداری با همراهی با ایشان فصل جدیدی از مدیریت شهری را در شهر رودسر رقم زده و در این روزهای سخت اقتصاد کشور با هم افزایی به بهینه شدن فرایندها کمک کنند.

همچنین براساس گفتگوهای انجام شده شورای شهر رودسر از مجموعه علاقمندان و واجدان شرایط احراز سمت شهرداری، موضوع آیین نامه مشروح وزارت محترم کشور ،درخواست می نماید برنامه ها،اسناد مثبته و رزومه خود را به دبیر خانه این شورا واقع در رودسر خیابان شهید علیزاده(گلسار) تحویل تا پس از بررسی های اولیه جهت انجام مصاحبه و تعیین روز مربوط به این فرایند به شورای شهر رودسر جهت ارائه برنامه ها و مصاحبه دعوت شوند.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

معرفی سرپرست جدید بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان لاهیجان

*معرفی سرپرست جدید بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان لاهیجان* در این جلسه باتقدیر از زحمات مهندس …