چاپ مطلب چاپ مطلب

سعید قاسمی: خط جبهه مقاومت تا دریای سرخ امتداد یافته است / اجازه نمی‌دهیم رشت حیاط خلوت فتنه‌گران شود

همای گیلان:فرمانده دوران دفاع مقدس گفت: خط جبهه مقاومت به ۱۰ هزار کیلومتر گسترش پیدا کرده و از دریای مدیترانه تا دریای سرخ کشیده شده‌است.
خبرگزاری فارس: خط جبهه مقاومت تا دریای سرخ امتداد یافته است / اجازه نمی‌دهیم رشت حیاط خلوت فتنه‌گران شود

سردار سعید قاسمی بعد از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شهید سید اسماعیل سیرت‌نیا در مهدیه این شهر با بیان آرزوی شهادت اظهار کرد: ای‌کاش همراه شهدا بودیم و به مزد بزرگ شهادت می‌رسیدیم.

وی به برخی عکس‌العمل‌ها در رشت اشاره کرد و افزود: پس از شهادت سیرت‌نیا فتنه‌گران در رشت خوشحال شدند زیرا سیرت‌نیا پای کار بود.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه پس از چهار سال فتنه در سوریه مردم متوجه شدند رژیم صهیونیستی پشت این فتنه است، تصریح کرد: فتنه سوریه نسخه اجرا شده در دولت موقت در ابتدای انقلاب اسلامی است.

وی رشت را کانون تحرکات فتنه‌گران خواند و گفت: مردم گیلان یک روز جلوتر از مردم ایران در هشتم دی سال ۸۸ علیه فتنه‌گران قیام کردند.

قاسمی به سخنان امام خمینی (ره) اشاره کرد و این قرن را قرن غلبه مستضعفان بر مستکبران دانست و افزود: جنگ سوریه، جنگ ۷۲ ملت است و تمام کشورها حضور دارند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارها نسبت به نفوذ دشمن هشدار داده‌اند، تصریح کرد: میرزا کوچک جنگلی بر اثر نفوذ در رشت شکست خورد و نفوذ یعنی جریان منتظری که امام خمینی(ره) اجازه نداد جانشین ایشان شود.

فرمانده دوران دفاع مقدس به برگزاری مراسم ۱۳ آبان در رشت اشاره کرد و گفت: در مراسم ۱۳ آبان امسال شنیدیم که استاندار گیلان و معاون سیاسی‌ امنیتی وی حضور نداشتند و امیدواریم این خبر صحت نداشته‌باشد.

وی نفوذ را به معنای فتنه سال ۷۸ و فتنه ۸۸ نامید که نظام را تا لبه پرتگاه بردند و در ادامه اظهار کرد: فتنه هنوز تمام نشده و ممکن است دوباره فتنه‌گران بیایند.

وی تصریح کرد: باید خواب ببینند سیرت‌نیاها نباشند و امثال جک استراوها در اصفهان و رشت بگردند و اجازه نمی‌دهیم فابیوس در رشت قدم بزند.

فرمانده دوران دفاع مقدس با بیان اینکه بخشنامه‌ای برای ورود آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها با روادید ۱۰ روزه صادر کردند، خاطرنشان کرد: باید خواب ببینند رشت تبدیل به حیاط خلوت فتنه‌گران شود.

وی به شهادت شهید سیرت‌نیا اشاره کرد و افزود: سیرت‌نیا مکان شهادت و نوع شهید شدن را خودش انتخاب کرد.

قاسمی یادآور شد: خط جبهه مقاومت به ۱۰ هزار کیلومتر گسترش پیدا کرده و از دریای مدیترانه تا دریای سرخ کشیده شده‌است./فارس

 

About سردبیر ارشد

Check Also

واکاوی نمایش ضعیف ملی پوشان والیبال در لیگ ملتها

مجید صبوحی کارشناسی فرهنگی ورزشی و مربی والیبال طی یادداشتی نوشت: در آستانه المپیک ریو …