چاپ مطلب چاپ مطلب

سومین گردهمائی پیشکسوتان بسیجی در حوزه شهید مدنی ناصر کیا برگزار گردید

در این مر اسم که مسئولین سپاه ناحیه شهرستان لاهیجان مسئولین حوزه مقاومت بسیج بخش رود بنه و نیروهای بسیجی حضور داشتند.

اختصاصی همای گیلان: سرهنگ پاسدار سید جعفر حسینی فرمانده سپاه ناحیه لاهیجان ضمن تشکرو قدر دانی از حضور یکایک نیروی مومن و پیشکسوتان بسیجی مسئولین هماهنگ کننده این گردهمایی گفت: بنده افتخار می کنم که در جمع شما بسیجیان هستم اکثر چهره هایی که اینجا حضور دارند جز رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستند.

وی با بیان اینکه امروز بسیج بایستی اماده تر از هر زمان باشد اظهار داشت: بسبج برای مقابله با تهدیدات وتهاجم همه جانبه دشمن آمادگی لازم را داشته باشد. چرا که یکی از گسترده ترین یورشهای دشمن به انقلاب اسلامی ایران «تهاجم فرهنگی» می باشد.
وی افزود: این یورش بیش از هرچیز در پی مسخ و کم رنگ ساختن بنیانهای فکری و عقاید دیرینه مردم مسلمان ایران بوده اما با بصیرت افزایی بسیج و بسیجیان خوشبختانه خیل عظیمی از تهاجمات و حربه های دشمنان نظام نقش بر آب شده است.

فرمانده سپاه لاهیجان با اشاره به بی تفاوتی بعضی از افراد جامعه بیان داشت: امروزه همه ما نسبت به مسائل جامعه باید مسئولیت پذیر باشیم چرا که عدم مسئولیت پذیری باعث نابودی کانون گرم خانواده می شود.

سرهنگ حسینی یادوارشد: یکی از تهاجم دشمن از طریق شبکه های ماهواره ای و شبکه مجازی صورت می گیرد لذادشمن با تمام امکانات سعی دارد جوانان مارا مورد حمله قرار دهد فساد واعتیاد را در روستا ها گسترش دهد.

این وظیفه بسیج است که آگاهی لازم را داشته باشد و جوانان را از توطئه دشمنان آگاه سازد.

وی اذعان داشت: .امروز بسیج جدا در عرصه رزم یک وظیفه سنگینی هم بر دوش دارد ان هم رفع محرومیت زدایی جامع بخصوص در روستاها است چه در زمینه ساخت مسکن محرومین چه در بخش کشاورزی و ایجاد صندوق های قرض‌الحسنه


خبرنگارولی شریعت ناصری

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

واکاوی نمایش ضعیف ملی پوشان والیبال در لیگ ملتها

مجید صبوحی کارشناسی فرهنگی ورزشی و مربی والیبال طی یادداشتی نوشت: در آستانه المپیک ریو …