چاپ مطلب چاپ مطلب

سید مهدی رجایی لنگرودی شهردار لنگرود : احداث باشگاه پینت بال در لنگرود با مشارکت بخش خصوصی

شهردار لنگرود از احداث باشگاه پینت بال در لنگرود با مشارکت بخش خصوصی در پارک فجر این شهر خبر داد.

همای گیلان، سید مهدی رجایی لنگرودی با اشاره به کمبود اعتبارات و درآمدها اظهار کرد: در چندین سال اخیر اکثر شهرداری‌های کشور با معضلات و مشکلات عدیده مالی مواجه بودند که باعث کاهش خدمات‌رسانی به مردم و تأخیر در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان و کارگران شده است.

?وی با بیان اینکه درآمد شهرداری نیز کاهش داشته و شرایط سختی در اداره امور شهر وجود دارد افزود: افزایش هزینه لوازم ساختمانی و غیره موجب کاهش ساخت‌ و ساز شده که این نیز از دیگر مشکلات شهرداری‌ها است.

? شهردار لنگرود گفت: در ۹ ماه گذشته با همکاری اعضای شورای شهر و تیم مدیریت شهری سعی شد تا کارکنان شهرداری کمترین کمبودها را لمس کنند تا با تمرکز بیشتری به ادامه کار برای عمران و آبادانی بپردازند.

? سید مهدی رجایی لنگرودی با اشاره به خدمات شهرداری برای ایجاد فضای تفریحی و گردشگری در شهر بیان کرد: احداث باشگاه پینت بال (Paintball) در شهر لنگرود یکی از برنامه‌های شهرداری است که با مشارکت بخش خصوصی انجام می‌شود.

? وی با بیان اینکه در حال حاضر مسیر قانونی برای انجام این فرایند در حال انجام است تصریح کرد: زمینی در پارک فجر لنگرود برای احداث آن در نظر گرفته‌شده تا با ایجاد این رشته آقایان و بانوان بتوانند در این رشته مهیج ورزشی ساعات سالمی را سپری کنند./لنگرخبر

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد 🔹ان‌شاالله با حضور پرشور و …