چاپ مطلب چاپ مطلب

شاهین جهانگیری معاون فرهنگی شهرداری لاهیجان شد

همای گیلان:شهردار لاهیجان، براساس حکمی شاهین جهانگیربلورچیان را به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی شهرداری لاهیجان منصوب کرد.

mail.google.com
سعید آگشته شهردار لاهیجان در این حکم شاهین جهانگیر بلورچیان را نظر به تجربه، توانایی و حسن سابقه به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی شهرداری لاهیجان منصوب کرد.
شهردار لاهیجان در جلسه شورای معاونان شهرداری لاهیجان، ضمن قدردانی از تلاش های یوسف قیامتیون در سمت معاونت فرهنگی و اجتماعی و حسین سعیدی در سمت مدیر روابط عمومی ، شاهین جهانگیربلورچیان را به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی و روابط عمومی معرفی نمود.
همچنین در این جلسه یوسف قیامتیون به عنوان مدیر سرمایه گذاری و حسین سعیدی به عنوان مدیر واحد بهداشت محیط و خدمات شهر معرفی شدند.
لازم بذکر است: شاهین جهانگیر بلورچیان دارای لیسانس مدیریت امور فرهنگی و دانشجوی کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری و دارای سوابقی همچون مسولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان، مدیر روابط عمومی شهرداری های لاهیجان و آستانه اشرفیه و خبرنگار خبرگزاری ایرنا و مطبوعات کشور و گیلان بوده و در چند جشنواره روابط عمومی های کشور و استان گیلان عنوان های برتر را کسب نموده است.

 

About سردبیر ارشد

Check Also

بایدها و نباید های انتخابات در گفتگو با ریاست حوزه قضایی بخش رحیم آباد

بایدها و نباید های انتخابات در گفتگو با ریاست حوزه قضایی بخش رحیم آباد بهزاد …