چاپ مطلب چاپ مطلب

شهرداری لاهیجان متکدیان این شهر را جمع آوری کرد

همای گیلان:شهردار لاهیجان از آغاز طرح جمع آوری متکدیان در این شهر خبر داد.

IMG_20151011_101655
به گزارش روابط عمومی شهرداری لاهیجان، مهندس سعید آگشته در گفت و گویی افزود: جمع آوری متکدیان از سطح شهر بر اساس برنامه پیش بینی شده و با نظارت های مستمر صورت گرفته است.
وی اضافه کرد: در مرحله نخست این طرح تعداد هشت نفر از متکدیان که مهاجر بودند، توسط واحد بهداشت محیط و خدمات شهری شهرداری با هماهنگی های بعمل آمده با دستگاه قضایی وهمکاری نیروی انتظامی جمع آوری و در اختیار سازمان های ذیربط قرار گرفتند.
وی ساماندهی امور متکدیان را وظیفه همه ارگان های مدیریتی از جمله مدیریت شهری دانست و افزود: فرهنگ سازی مهم ترین و عمده ترین اقدامی است که برای رفع متکدیان باید صورت گیرد.
شهردار لاهیجان با بیان اینکه، اجرای طرح ساماندهی متکدیان نقش بسزایی در رفع این معضل اجتماعی ایفا می کند، افزود: اجرای این طرح علاوه بر ایجاد امنیت شهروندان و تسهیل در رفت و آمد شهروندان موجب پاکسازی و هر چه زیبا تر شدن چهره شهر می شود.
وی گفت: شهروندان لاهیجان مدت ها بود که نسبت به حضور متکدیانی مهاجر از دیگر استان های کشور در شهر گردشگری لاهیجان نگران بودند و تیم مدیریت شهری برای آرامش بخشی به شهروندان با دیگر دستگاهها رایزنی کرد تا نسبت به جمع آوری متکدیان اقدام شود.

IMG_20151011_101659

About سردبیر ارشد

Check Also

واکاوی نمایش ضعیف ملی پوشان والیبال در لیگ ملتها

مجید صبوحی کارشناسی فرهنگی ورزشی و مربی والیبال طی یادداشتی نوشت: در آستانه المپیک ریو …