چاپ مطلب چاپ مطلب

شهردار املش خبر داد: ادامه عملیات نظافت و شستشوی معابر سطح شهر

اختصاصی همای گیلان، مهندس رنجبر شهردار املش از ادامه عملیات نظافت و شستشوی معابر سطح شهر خبر داد و بیان داشت: این طرح به منظور ارتقای سلامت شهر، سلامت و رفاه حال شهروندان در ماه های پایانی سال به صورت مستمر و روزانه، توسط کارگران خدمات شهری در دست اجرا است.
شهردار املش با اشاره به نحوه‌ی اجرای طرح گفت: در این طرح اکیپ‌های اجرایی امور شهر با به کارگیری ماشین آلات مختص به این امر، به منظور نظافت، رفت و روب و شستشوی معابر اصلی و فرعی و پیاده روهای شهراملش مشغول فعالیت هستند، تا این مهم با توجه به فرا رسیدن سال جدید به نتیجه مطلوبی برسد.
مهندس رنجبر هدف از اجرای این عملیات را پاکسازی، تنظیف و شستشوی معابر، میادین و جداول سطح شهر از مواد موجود و همچنین ایجاد محیط سالم برای شهروندان عنوان کرد و افزود: در حال حاضر وضعیت نظافت معابر سطح شهر با همت کارگران خدوم خدمات شهری در وضعیت مطلوب می باشد و این مهم تا پاکسازی کامل معابر ادامه خواهد داشت.
وی در پایان با بیان اینکه شهراملش به عنوان جاذبه گردشگری همواره پذیرای تعداد زیادی گردشگر و مسافر در ایام نوروز بوده است افزود: همکاری و همراهی همیشگی مردم با شهرداری باعث ایجاد پیشرفت و توسعه یک شهر می شود و خوشبختانه شهروندان فهیم املش این مهم را به اثبات رسانده اند.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

۵۱ پیشکسوت و هنرمند صنایع دستی گیلان به مناسبت روز جهانی صنایع سنتی و دستی روز سه شنبه طی مراسمی در اتاق بازرگانی گیلان تجلیل شدند

۵۱ پیشکسوت و هنرمند صنایع دستی گیلان به مناسبت روز جهانی صنایع سنتی و دستی …