چاپ مطلب چاپ مطلب

شهردار رشت در دیدار مدیران پایگاه های خبری : نگران حرف دیگران نیستیم.

فعالین و افراد موثر در فتنه ۸۸ گیلان نه تنها در شهرداری رشت بلکه در هیچ جای دیگر هم نمی توانند مسئولیتی بگیرند و نگران حرف دیگران هم نیستیم.به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ۸دی نیوز، محمد ابراهیم خلیلی شهردار رشت عصر روز پنجشنبه در نشستی با مدیران پایگاه های خبری تحلیلی شهر با اشاره به اهمیت رسانه و تأثیرگذاری آن در جامعه اظهار کرد: نوشته های اصحاب رسانه می تواند بر تحولات رشت اثر بگذارد و مشکلات مردم را برطرف نماید.

وی با بیان اینکه رشت شهر فرهنگ، آرامش، نشاط، شادابی و زیبایی است، خاطرنشان کرد: برای حضور پر شور مردم در برنامه های شهرداری باید اعتماد مردم را بیشتر کرد.

خلیلی جلب مشارکت مردم در برنامه ها، زیباسازی و ایجاد فضای سبز شهر، آسفالت خیابانها و معابر، به اتمام رساندن ساختمان شهرداری در میدان گیل و زیباسازی ورودی های شهر رشت را از اولویت های شهرداری عنوان کرد و ابراز نمود: برنامه های متنوع فرهنگی نیز در اولویت های اساسی شهرداری قرار دارد.

شهردار رشت با بیان اینکه قرار است هر ماه یک نفر را بعنوان “شهروند نمونه” انتخاب و معرفی کنیم، اذعان داشت: این کار را برای رسانه ها هم انجام خواهیم داد.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه خود را به هیچ جناح و گروهی وابسته نمی کنم، خاطرنشان کرد: از همه ظرفیتها در شهر استفاده می کنم و به هیچ کسی بدهکار نیستم.

خلیلی همچنین افزود: اعتقاد شدید به ولایت مطلقه فقیه دارم و اصل برنامه های خود را بر اساس دین و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب خواهم بست.

شهردار شهر رشت معیار شهرداری برای انتصاباتش را زیر سایه نظام بودن افراد دانست و تأکید کرد: فعالین و افراد موثر در فتنه ۸۸ گیلان نه تنها در شهرداری رشت بلکه در هیچ جای دیگر هم نمی توانند مسئولیتی بگیرند و نگران حرف دیگران هم نیستیم.

خلیلی در پایان خاطرنشان کرد: اگر کسی بخواهد در شهرداری قدم نادرستی بردارد با وی برخورد خواهیم کرد.

About

Check Also

مسوول نمایندگی ولی فقیه در دانشکده هوا فضای سپاه: «شهید رییسی» مزد یک عمر مجاهدت خود را از امام رضا (ع) گرفت

حجت‌الاسلام نعمت الله فخری عصر شنبه در مراسم یادبود سیدالشهدای خدمت و همراهانش در مسجد …