چاپ مطلب چاپ مطلب

شهردار شلمان از خسارت ۱۰ میلیارد تومانی سیل اخیر به شهروندان این شهر خبر داد

همای گیلان: به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهر شلمان ناصر احمدی شاد با اشاره به خسارات سیل اخیر به تاسیسات شهری و اموال شهروندان این شهر اظهار کرد: خسارت سیل اخیر ۱۰ میلیارد تومان بوده که توسط کارشناسان ارزیابی شده است.

✅وی با اشاره به اختصاص ۱۰۰ میلیون تومان برای ساماندهی حاشیه رودخانه شهر شلمان، افزود: نیازمند اعتبارات بیشتری در این خصوص هستیم تا بتوانیم از خسارت سیل‌های آتی پیشگیری کنیم.

✅شهردار شلمان با بیان اینکه نیازمند اختصاص اعتبارات ویژه برای رفع معضل دایمی سیلاب رودخانه شهر شلمان هستیم، گفت: این مطالبه جدی مردمی را پیگیری می‌کنیم.

✅احمدی‌شاد با اشاره به فعالیت‌های دو ماهه اخیر شهرداری شلمان خاطرنشان کرد: آسفالت معابر شلمان به میزان ۱۰ هزار متر مربع، لکه‌گیری معابر به میزان یک‌هزار و ۵۰۰ متر مربع، لایروبی رودخانه به میزان ۶ کیلومتر (در دست اجرا) و نصب یک‌هزار متر مربع جدول از جمله اقدامات اخیر شهرداری شلمان است.

✅وی با بیان اینکه ساماندهی پنج کیلومتر فضای سبز نیز در حال اجرا است، گفت: پنج کیلومتر گل‌کاری در فضای سبز شهر شلمان اجرایی شده و ۵هزار متر مربع از خیابان‌های شهر نیز تسطیح شده است.

✅شهردار شلمان با بیان اینکه با اعتبار ۶۰ میلیون تومانی در حال آماده‌سازی محوطه یدان شهدای این شهر هستیم، افزود: پروژه هدایت آب‌های سطحی نیز در دو فاز اجرایی و فاز دوم در دست مطالعه است.

♨️*حمایت از سرمایه‌گذاری در شهر شلمان

✅احمدی شاد با اشاره به زیرساخت‌های شهر شلمان،گفت: از حضور سرمایه‌گذران در این شهر استقبال می‌کنیم و از همه اختیارات قانونی برای حمایت از سرمایه گذاری بهره می‌بریم.

✅وی با تاکید بر اینکه اعتبارات درآمدی و دولتی محدود است، خاطرنشان کرد: شلمان دارای جاذبه‌های گردشگری بکری است که می توان در این حوزه از سرمایه‌گذری بخش خصوصی نهایت بهره را برد.

✅شهردار شلمان با اشاره مشکلات عدیده مالی و کمبود اعتبارات، افزود: طی چند روز گذشته عیدی کارکنان شهرداری پرداخت شد تا کمک کوچکی در تامین خریدهای خانوار باشد.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان: بنای واجد ارزش مدیری لنگرود باید عین به عین بازسازی شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان: بنای واجد ارزش مدیری لنگرود باید عین به عین …