چاپ مطلب چاپ مطلب

شهردار کلاچای از تمامی مسافران نوروزی خواست تا کلاچای نگین شمال ایران را برای یک بار هم که شده در نوروز ۹۳ تجربه کنند

 به گزارش همای گیلان جلسه کارگروه ستاد تسهیلات نوروزی در محل سالن جلسات شورای اسلامی شهر کلاچای با حضور رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای ، شهردار کلاچای و پرسنل شهرداری برگزار گردید

Untitled-2
شهردار کلاچای ضمن تشکر از شورای شهر جهت همراهی و همیاری با پرسنل شهرداری و مردم در بحران برف گفت :همکاری شورای  اسلامی شهر کلاچای در بحران برف بی نظیر و مثال زدنی بود  تا جایی که مردم دغدغه ی کمتری  داشتند.
حسین بائوج لاهوتی اظهار داشت: الحمدلله جزء معدود شهرداریهایی هستیم که نوانستیم بودجه سال ۹۲ را محقق سازیم ، این مهم یقینا هم بستگی و تعامل بین پرسنل خدوم شهرداری و شورای شهر را می رساند و یک افتخاربرای ماست .
وی اشاره کرد: پتانسیل شهر کلاچای بسیار بالا است و هرچقدر که به دنبال طرح ها و عملکردهای فراوان باشیم باز هم به جایگاه واقعی این شهر دست نیافته ایم .
شهردار کلاچای افزود : باتوجه به اینکه شهرداری کلاچای سابقه ای ۶۰ ساله دارد باید بودجه هایش بر همین اساس باشد تا بتوانیم شهری در خور شأن مردم فهیم کلاچای بسازیم .
لاهوتی اذعان داشت :با تلاش همه ی همکاران خوب و ساعی این شهرداری امیدوارم در سالهای آتی بتوانیم جهت دریافت بودجه قدمی فراتر از این برداریم تا گامی باشد جهت رشد و توسعه مهم شهری .
وی تصریح کرد: ما در حال اتمام سال ۹۲ هستیم و باید برنامه ریزی مدونی جهت پیشبرد اهداف شهرداری در تسهیلات نوروزی داشته باشیم ، زیرساخت ها را جهت حضور مسافران نوروزی آماده نماییم تا صنعت توریسم با فرارسیدن سال جدید در شهر رشد و نمو تازه ای به خود بگیرد .
شهردار کلاچای خبر داد: در آغاز سال ۹۳  شهر کلاچای(نگین شمال ایران )  با برگزاری برنامه های متنوع معنوی و تفریحی و جشنواره های بومی محلی سنتی و تئاترخیابانی و…، نوروزی سراسر شیرینی و شعف برای مسافران نوروزی می آفریند .
وی از تمامی مسافران نوروزی که قصد سفر به شمال ایران را دارند ، خواست کلاچای نگین شمال ایران را برای یک بار هم که شده تجربه کنند .

About

Check Also

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا   به …