چاپ مطلب چاپ مطلب

طارمی به پرسپولیس بازمی گردد؟ هدایتی واکنش نشان داد

 همای گیلان: با اینکه چند هفته ای از عقد قرارداد طارمی با تیم ریزه اسپور ترکیه می گذرد، برخی از کدها خبر از بازگشت این مهاجم به پرسپولیس می دهند.

کاپ در این زمینه نوشت: حسین هدایتی که در ماجرای جدایی طارمی شدیدا با او درگیری لفظی پیدا کرده بود، در گفت و گو با یک هوادار خبر از بازگشت این بازیکن را داده است. او اعلام کرده مبلغ خسارت برای جدایی آقای گل پرسپولیسی ها را پرداخت کرده است و او به زودی برمی گردد. 

از سوی دیگر، برادر مهدی طارمی نیز در صفحه اینستاگرام در حالی که هیچ پستی قرار ندارد، متنی را نوشته مبنی بر اینکه در روز تولد برادرش مهدی طارمی یک خبر خوش در راه است و این چنین وعده بزرگی را به هواداران پرسپولیس داده است. 

جالب است بدانید تولد طارمی روز ۲۷ تیرماه یعنی یکشنبه هفته آینده است.

همه این اتفاقات از جایی رقم خورد که رامین رضاییان در پست اینستاگرامی خود اعلام کرد که خبر خوبی برای هواداران پرسپولیس دارد و از طرفی در دو روز گذشته خبری از این دو بازیکن در تمرینات تیم ریزه اسپور نیست. این موضوعات باعث شد تا بسیاری از افراد به این فکر بیافتند که سوپرایز رامین رضاییان برای هواداران، برگشت او و مهدی طارمی به پرسپولیس باشد.

مهدی طارمی و رامین رضاییان در صورتی به پرسپولیس بازخواهند گشت که بتوانند مدیران باشگاه ریزه اسپور را برای رفتنشان متقاعد و جریمه فسخ قرارداد خود را نیز بپردازند. این موضوع باعث شده تا خبری در فضای مجازی منتشر شود مبنی بر اینکه حسین هدایتی هزینه ی فسخ قرار داد آنها را می پردازد.

حسین هدایتی:پول رضایت‌نامه طارمی و رضاییان را ندادم+سند

اما انتشار این خبر باعث شد تا حسین هدایتی نسبت به آن واکنش نشان دهد. او در پست خود نوشت: “این مطلبی که از قول من نوشتن شایعه می باشد جعلی یا پیجهایی است است که بنام من باز شده یا کار هکری است توجه نکنید من بی اطلاع هستم”.

حسین هدایتی:پول رضایت‌نامه طارمی و رضاییان را ندادم+سند

حسین هدایتی در پستی که اخیرا در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته به این موضوع دامن زده و گفته که به دروغ پردازی بعضی اشخاص و سایتهای خبری توجه نکنید.

وی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: “تا همین جاهم تیم قویتر ازسال قبل بسته شده، بازهم تاکید میکنم نگران نباشید وسعى کنیم باحمایت کردن وهمدل بودن یک هوادار واقعى وعاشق باشیم. ما به کم کارى وبى مهرى وتهمتها شنیدن عادت کردیم، توصیه میکنم به شایعات ودروغ پردازى بعضى اشخاص وسایتهاى خبرى توجه نکنید. بى صبرانه منتظر شروع مسابقات هستیم مخصوصاً دربى. امیدوارم باتلاش مدیریت بااضافه شدن فروارد مورد قبول جناب آقاى برانکو تیمى قدرتمند راهى مسابقات شود. یاعلى”.

حسین هدایتی:پول رضایت‌نامه طارمی و رضاییان را ندادم+سند

هواداران پرسپولیس هم نسبت به پست آخر حسین هدایتی واکنش نشان دادند و آمدن رامین رضاییان و مهدی طارمی را تکذیب کردند.

حسین هدایتی:من هزینه رضایت‌نامه طارمی و رضاییان را ندادم+سند

 

 

14380610577

About سردبیر

Check Also

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا

دیدار سرپرست بخشداری ضیابر با رییس و اعضای شورای نگهبان شهرستان صومعه سرا   به …