چاپ مطلب چاپ مطلب

طرح توسعه کتابخانه عمومی شمس گیلانی لنگرود و ۸ بخش کودک در کتابخانه های گیلان به بهره برداری می رسد

همای گیلان: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گیلان خبرداد: همزمان با ولادت رسول اکرم(ص) و با حضور دکتر مهردخت وزیرپور عضو هیات امنای نهاد کتابخانه های عمومی کشور و مشاور دبیرکل نهاد، طرح توسعه کتابخانه عمومی لنگرود و ۸بخش ویژه کودک در کتابخانه های سراسر گیلان به بهره برداری می رسد.

 امیر محمدپور ضمن اعلام این خبر افزود: کتابخانه عمومی حجت الاسلام و المسلمین شمس گیلانی لنگرود روز دوشنبه۷ دی ماه میزبان عضو هیات امنای نهاد کتابخانه های عمومی کشور، کتاب خوانان و مسئولین استانی و شهرستان لنگرود برای افتتاح طرح توسعه این کتابخانه خواهد بود.

photo_2015-12-27_08-04-48

وی اضافه کرد: همچنین در این روز بصورت همزمان ۸ بخش ویژه کودک در کتابخانه های عمومی سراسر استان گیلان به بهره برداری خواهد رسید. محمدپور گفت: با توجه به رویکرد نهاد کتابخانه های عمومی در ایجاد بسترهای کتابخوانی از دوران کودکی و نهادینه کردن آن در میان خانواده ها ایجاد بخش ویژه کودکان در کتابخانه های عمومی یکی از مهمترین برنامه های اصلی این نهاد در سال جاری است که در گیلان به همت کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی در حال اجراست.

گفتنی است مراسم افتتاح طرح توسعه کتابخانه عمومی حجت الاسلام شمس گیلانی لنگرود و افتتاح همزمان ۸بخش ویژه کودک در کتابخانه های عمومی گیلان صبح روز دوشنبه راس ساعت ۱۰ صبح در این کتابخانه برگزار خواهد شد.

عملیات بهسازی و توسعه این کتابخانه با همکاری انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان لنگرود و نیز شهرداری انجام شد که با گسترش فضای مطالعه این کتابخانه بخش اعظمی از مشکلات فضای مطالعه در این شهرستان محقق شد.

About سردبیر

Check Also

نظرعلی علیزاده:ریشه های انحرافی در انتخابات باید زدوده شود

ریشه های انحرافی در انتخابات باید زدوده شود سردار نظر علی علیزاده نامزد دوازدهمین دوره …