چاپ مطلب چاپ مطلب

طرح نظارتی ویژه شب یلدا در گیلان آغاز شد

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا در استان خبر داد.

همای گیلان، منصور انصاری صبح یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با نزدیک شدن به شب یلدا و لزوم نظارت بر واحدهای عرضه مواد غذایی ویژه این ایام، طرح نظارتی تعزیرات حکومتی با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف آغاز شده است.

وی بیان کرد: واحدهای هدف در این طرح عرضه کنندگان آجیل و خشکبار ، میوه و سبزی ، قنادی ها و گوشت هستند و پرونده های متخلفان به صورت ویژه رسیدگی شده ضمن اینکه از بیست و هفتم آذرماه جاری ، نظارت ها تشدید شده و در صورت لزوم نمایندگان تعزیرات به طور ویژه در همان محل به پرونده متخلفان رسیدگی می کنند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از شهروندان خواست، گزارش های تخلف واحدهای عرضه را به تعزیرات یا اتاق اصناف یا سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام کنند تا اقدام قانونی در راستای ان انجام شود.

سید ابراهیم سیدزاده مدیر بازرسی اتاق اصناف مرکز گیلان نیز گفت: طرح نظارتی اتاق اصناف بر کالاهای شب یلدا اغاز شده و در حال حاضر تشدید نیز شده است.

وی تصریح کرد: روزانه قیمت کالاها توسط همکاران ما رصد می شود و در صورتی که برای کالاها قیمت مصوبی نباشد ، با توجه به قیمت متعارف بازار نظارت ها صورت می گیرد.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

ستاد کل نیروهای مسلح، گزارش اولیه هیئت عالی بررسی ابعاد و علل سانحه بالگرد حامل رئیس جمهور را منتشر کرد

ستاد کل نیروهای مسلح، گزارش اولیه هیئت عالی بررسی ابعاد و علل سانحه بالگرد حامل …