چاپ مطلب چاپ مطلب

عضو شورای اسلامی شهر رشت: برخی از افراد با عنوان مشاور به شهردار رشت تحمیل شده اند/ انعقاد قرارداد ۳۰ نفر به عنوان مشاور

همای گیلان، عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه برخی از افراد با عنوان مشاور به شهردار رشت تحمیل شده اند گفت: مسعود نصرتی شهردار رشت بارها اعلام کرده که تحت فشار برخی از افراد نسبت به جذب مشاورین متعدد اقدام کرده است.
فاطمه شیرزاد با ابراز گلایه از عقد قرار دادهای میلیونی تعدادی از مشاورین با شهرداری رشت اظهار کرد: طی چند ماهه اخیر بالغ بر ۳۰ نفر با عنوان مشاور با شهردار رشت قرار داد منعقد کرده اند.
وی با بیان اینکه قراردادهای مشاورین شهرداری رشت باید شفاف سازی شود افزود: لیست مشاورین شهردار رشت باید به شورا ارسال شده و برخی از افراد مشخص نسبت به معرفی و تحمیل مشاور به شهردار رشت تلاش می کنند و بنده مخالف این نوع تحرکات هستم.
شیرزاد به انتقادات اخیر پیرامون شهردار رشت اشاره کرد و گفت: تذکر و طرح سوال حق قانونی اعضای شورا نسبت به عملکرد شهردار بوده و هر طرح سوالی به معنای استیضاح و برکناری نیست.
عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به تاخیر پروژه های عمرانی شهرداری رشت بیان کرد: یقینا تذکرات اعضای شورا موجب پیگیری های بیشتر امور توسط شهردار و مدیران شهرداری شده و امیدوارم قطار پروژه های عمرانی شهرداری رشت هر چه سریعتر حرکت کند.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

معرفی سرپرست جدید بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان لاهیجان

*معرفی سرپرست جدید بنیادمسکن انقلاب اسلامی شهرستان لاهیجان* در این جلسه باتقدیر از زحمات مهندس …