چاپ مطلب چاپ مطلب

عضو شورای اسلامی شهر رشت: در انتخاب شهردار رشت باید منافع مردم در اولویت تمام تصمیم گیری ها باشد


?عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: توجه به منافع مردم در موضوع انتخاب شهردار رشت باید در اولویت تمامی تصمیم گیری ها باشد.

به گزارش همای گیلان و نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت فاطمه شیرزاد با اشاره به اینکه در روز معارفه در فرمانداری رشت برای خدمت به مردم سوگند یاد کردیم افزود: باید به دور از غرض ورزیها ،خودخواهی ها و قدرت طلبی ها برای توسعه شهر و انتخاب فردی اصلح به عنوان شهردار رشت گام برداریم و نباید جناح بازیهای سیاسی در این امر مهم دخیل شود.
?وی با تاکید بر اینکه بررسی صلاحیت کاندید تصدی شهرداری رشت خارج از اختیارات اعضای شورا است گفت: پس از انتخاب شهردار توسط اعضای شورای شهر، بررسی صلاحیت وی توسط وزارت کشور انجام شده و اعضای شورا در تائید و یا عدم تائید آن نقشی بر عهده ندارند.
شیرزاد با اشاره به برخی از مباحث مطرح شده در شصت و هشتمین جلسه علنی شورای رشت بیان کرد: شورای شهر پارلمانی محلی و متعلق به مردم رشت است و باید از به کار بردن الفاظی نامناسب در آن خودداری شود.
شیرزاد نقش رسانه ها در پوشش اخبار شورای رشت را غیر قابل انکار و دارای اهمیت دانست و گفت: یقینا نقش موثر رسانه ها در پیشبرد اهداف شورای رشت بر کسی پوشیده نیست و از این بابت قدردان زحماتشان هستیم.
وی با تاکید بر انتخاب هر چه سریع تر شهردار جدید رشت بیان کرد: حدود پنج ماه است که شهر بدون شهردار اداره می شود و امیدواریم همکاران شورایی با تعامل بیشتر و به دور از هر گونه جناح بندیها برای تصمیم گیری در این مهم وارد عمل شوند.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

افتتاح راه آهن رشت – کاسپین عقب افتاد

افتتاح راه آهن رشت – کاسپین عقب افتاد طبق اعلام وزارت راه قرار بود امروز …