چاپ مطلب چاپ مطلب

عضو هیئت رئیسه شورای رشت: حتی فکر شهردار شدن را هم نمی‌کنم / مثل برخی نیستم که به شهردار بگویم «این آقایان را نه گزینش کن و نه سوال، ولی ابلاغ‌شان را بزن»!

عضو شورای شهر رشت با اشاره به عزل و نصب های اخیر در شهرداری رشت گفت: بنده حتی یک نیرو را در شهرداری تعرفه نکرده ام بلکه افراد خوب را به شهردار معرفی می کنم.

همای گیلان؛ به گزارش گیل خبر حامد عبداللهی در واکنش به شایعه شهردار شدنش در رشت و عزل مسعود نصرتی اظهار کرد: به صراحت این موضوع را تکذیب می‌کنم و در حال حاضر هیچ علاقه ای به این موضوع نداشته و اصلا فکر شهردار شدن را هم نمی‌کنم.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر رشت در ادامه خاطرنشان کرد: باید تمام فکر و تلاشمان این باشد که در مسائل شهری به آقای نصرتی کمک کنیم.

وی با بیان اینکه سلامت و صداقت شهردار فعلی در کنار تجربه‌شان برای بنده اثبات شده است، افزود: تا زمانی که ایشان با همین نیت به کار خود ادامه دهد، بنده یکی از افرادی هستم که تمام قد حمایت خواهم کرد.

عبداللهی با تاکید بر اینکه رشت بعد از دوران شهردار سابق نیاز به پاکسازی دارد، ابراز نمود: به همین دلیل ما به دنبال فردی هستیم که سالم سازی و شفاف سازی را سرلوحه کارش قرار دهد.

عضو شورای شهر رشت همچنین با اشاره به عزل و نصب های اخیر در شهرداری رشت تصریح کرد: بنده حتی یک نیرو را در شهرداری تعرفه نکرده ام بلکه افراد خوب را به شهردار معرفی می کنم.

رئیس شوراهای شهر استان گیلان در پایان تاکید کرد: مثل برخی افراد نیستم که به شهردار بگویم «این آقایان را نه گزینش و نه سوال کن، ولی ابلاغ‌شان را بزن»، بنده به عنوان عضو شورا به خودم چنین اجازه ای نمیدهم که به شهردار بگویم «شما طرف را نبین ولی ابلاغ بزن».

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد 🔹ان‌شاالله با حضور پرشور و …