چاپ مطلب چاپ مطلب

فرشید فقیه شجاعی نائب رئیس شورای شهر لاهیجان : تأکید بر ساماندهی و تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری

همای گیلان، فرشید فقیه شجاعی در جلسه شورای شهر لاهیجان ، با یادآوری سالروز شهادت سرلشکر خلبان عباس بابایی ، ۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت مجاهد عرصه قلم ، خبرنگار شهید ، محمود صارمی را گرامی داشتند و روز خبرنگار را به همه عزیزان حوزه اطلاع رسانی تبریک گفتند .

❇️وی در همین راستا افزوند : اصحاب رسانه در واقع تلاشگران بی ادعایی می باشند که با نقد منصفانه خود همواره تیم مدیریت شهری را یاری رسانده اند .
فرشید فقیه شجاعی با قدردانی از حسن اعتماد اعضای شورا و تبریک به تمیزکار ریاست جدید شورای شهر، از تلاش و زحمات مهندس فرداد جنابی در طول مدت ۲ سال اخیر تشکر و قدردانی نمودند .

❇️نائب رئیس شورای شهر لاهیجان با تأکید بر ساماندهی و تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری اظهار داشت : ساماندهی نیروهای شهرداری یک ضرورت بدیهی است چرا که این مسئله باید حل شود و امنیت شغلی کارکنان باید مورد توجه قرار بگیرد.

❇️وی از شهرداری لاهیجان خواست جهت ایجاد انگیزه، دلگرمی و تامین امنیت شغلی نیروهای شهرداری تغییر وضعیت کارکنان قراردادی، شرکتی و پیمانی شهرداری لاهیجان را با اخذ مجوز از استانداری و بدون هرگونه تبعیض بین کارکنان در دستور کار قرار دهد.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

#اختصاصی_همای_خبر اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!

#اختصاصی_همای_خبر   اقدام نامتعارف پرسنل شهرداری،دزدی در روز روشن/ حقوق میگیرم که خیانت کنم!   …