چاپ مطلب چاپ مطلب

فرماندار رضوانشهر خواستار بروز رسانی امکانات لجستیکی این شهرستان شد

فرماندار رضوانشهر در جلسه ستاد مدیریت بحران این شهرستان گفت: شهرستان رضوانشهر با توجه به شرایط خاص و در مواجهه با هر گونه بحران احتمالی نیازمند بروز رسانی ماشین آلات لجستیکی از سوی اداره کل راهداری می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رضوانشهر، امروز شنبه هشتم بهمن مهندس سید نادر صفوی میرمحله در جلسه ستاد مدیریت بحران این شهرستان در جمع مدیران شهرستانی و نمایندگان مدیران کل استانی گفت: در موضوع مدیریت بحران ها، انجام تمهیدات و اقدامات پیشگیرانه از اهمیت ویژه ای برخوردار و اولویت اول می باشد و ضروری است در موقع بحران همه با بسیج امکانات و هم افزایی لازم پای کار باشند.

وی با اشاره به کمبود و مستهلک بودن ماشین آلات راهداری و حمل و نقل جاده ای با تاکید براینکه این شهرستان در مواقع بحران نیاز به امکانات پیشرفته می باشد، خواستار تامین و برورز رسانی ماشین آلات مربوطه از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان شد.

فرماندار رضوانشهر با تاکید بر اینکه در مواقع بحرانی، دبیرخانه ستاد بحران و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای با هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرستان نسبت به تجمع امکانات لجستیکی دستگاه های اجرایی و شرکت های خصوصی برای مقابله با هر گونه بحران احتمالی قدام نمایند.

نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار نمود : در بحث سوخت ادارات ، واحدهای تولیدی، مرغداری ها و گلخانه داران، نانوایی ها تمهیدات لازم برای سوخت جایگزین دوم انجام شود تا در صورت کاهش شدید دما با مشکلی مواجه نشوند.

با کانال همای خبر همراه باشیدhttp://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است ✍️️به گزارش همای …