چاپ مطلب چاپ مطلب

فرماندار رودسر ایده پردازی مدیریتی را از نونهالان آغاز کرد


نونهالان رودسری در قالب یک نامه ایده ها و پیشنهادات خود را در زمینه برخی مشکلات شهرستان به فرماندار رودسر ارسال نمودند


➖به گزارش همای گیلان؛ یکی از اقدامات موثر در جذب و ارتقا روحیه ایده پردازی و نوآوری در بین دانش آموزان و دانشجویان بسترسازی مناسب و ایجاد فضا برای بیان نقطه نظرات این قشر است .
پس از نشست ایده های خلاق فرماندار رودسر با نونهالان، این فضا برای آنان ایجاد شد و توانستند نظرات خود را در قالب یک نامه برای دکتر وارسته تنظیم و ارسال نمایند.
به گفته وارسته فرماندار رودسر ؛ برای پرورش مدیران آینده و برای ساختن آینده ای نو و پویا باید از ایده های نونهالان و نوجوانان و جوانان در رده های مختلف سنی استفاده نماییم .
وی تاکید کرد : بهترین زمان برای پرورش ذهن خلاق سن ۶ سالگی است که الحمدلله با برگزاری چندین نشست تخصصی با نونهالان مدارس مختلف و دانش بنیان این فضا ایجاد شده و اکنون بی آنکه نظری بخواهیم؛ پیشرفت شهرستان رودسر دغدغه آنان شده و در قالب نامه نظرات خود را برای ما میفرستند تا با پالایش و بررسی و برنامه ریزی آن ایده ها را بپرورانیم و در یک زنجیره فکری متصل از نونهالان به دانش آموزان و دانشجویان آن نظرات را تقویت ببخشیم و به مرحله اجرا درآوریم .
وارسته با اشاره به اینکه نهادینه سازی این امر که مدیران باید از جوانان و خلاقان جامعه ایده بگیرند مهم است و افزود : این طرح برای اولین بار در سطح کشور در رودسر آغاز شده است و انتظار است با حمایت های مدیران شهرستانی و حتی استانی نسبت به ارتقا آن در سطح کشور اقدام شود.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان خبر داد: حمایت جهاد کشاورزی از سرمایه گذاران حوزه زیتون استان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان خبر داد: حمایت جهاد کشاورزی از سرمایه گذاران حوزه زیتون …