چاپ مطلب چاپ مطلب

فرماندار سیاهکل: مطمئن باشیم که خارجی‌ها هیچ‌وقت دوست ما نمی‌شوند

 

فرماندار سیاهکل با تأکید و تکیه‌برتوان وتولید داخلی، گفت: مطمئن باشیم که خارجی‌ها هیچ‌وقت دوست ما نمی‌شوند و صرفاً به دنبال منافع اقتصادی خودشان هستند، خارجی‌ها به فکر خراب کردن منابع انسانی کشور هستند تا بتوانند بازارهای خود را رونق بیشتری دهند.

همای گیلان: رضا اسلامی در جلسه بازآفرینی شهرستان سیاهکل اظهار کرد: بازار سیاهکل در وضعیتی مناسبی به سر نمی‌برد، وضعیت صدور پروانه‌ها نیز به‌صورت فراموش‌شده رهاشده است و حتی برخی از کسبه فاقد پروانه کسب هستند.

وی با بیان اینکه سیاهکل فاقد بازارچه‌های دائمی است افزود: طرح بازآفرینی بازار سنتی سیاهکل در مرکز شهر حدود ۱۵ مورد است که طرح ۱۰ مورد از آن‌ها هم‌اکنون آماده ارائه است.

فرماندار سیاهکل با اشاره به اجرای طرح ساماندهی بازارهای سنتی با رویکرد فروش کالای سنتی و حذف واسطه‌ها، تصریح کرد: در بازارهای سنتی توجیهی وجود ندارد که کسی البسه به فروش برساند، نام بازار سنتی مشخص است و باید محصولات کشاورزی و سنتی وارد عرصه شود.

اسلامی با تأکید و تکیه‌بر توان و تولید داخلی، گفت: مطمئن باشیم که خارجی‌ها هیچ‌وقت دوست ما نمی‌شوند و صرفاً به دنبال منافع اقتصادی خودشان هستند، خارجی‌ها به فکر خراب کردن منابع انسانی کشور هستند تا بتوانند بازارهای خود را رونق بیشتری دهند./با مردم

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد

#اژه‌ای: اگر در انتخابات غفلت کنیم به کشور لطمه می‌خورد 🔹ان‌شاالله با حضور پرشور و …