چاپ مطلب چاپ مطلب

فرماندار لنگرود: با عوامل آتش سوزی عمدی مسجد شلمان شهرستان لنگرود برخورد قاطع می‌شود

همای گیلان به نقل از خبرگزاری اقتصادی ایران ،فرماندار لنگرود گفت: عوامل آتش سوزی عمدی مسجد شلمان شناسایی و با آنان قاطعانه برخورد می‌شود.

سیدرضا جوادپور با اشاره به آتش‌سوزی مسجد و بقعه آقاسیدعلی کیا شهر شلمان از توابع لنگرود اظهار کرد: ساعت ۳۰ بامداد روز گذشته مسجد و بقعه آقا سیدعلی کیا دچار حریق شد.

وی با اشاره به خسارت ۱۰۰ درصدی به مسجد و ۴۰ درصدی به بقعه مذکور بر اثر حریق، افزود: آتش نشانی شلمان و شهرهای همجوار با تلاش ۲ساعته حریق را مهار کردند.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه نتایج کارشناسی اولیه از دلایل حریق اعلام شد، گفت: این آتش سوزی عمدی و توسط افراد خاص بوده که عوامل آن به زودی شناسایی و برخورد قانونی با آنها در کمترین زمان صورت می گیرد.

جوادپور با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال سواستفاده از مطالبات معیشتی مردم و تبدیل آن به آشوب و اغتشاش است، تصریح کرد: آمریکا، اسرائیل، آل سعود، منافقان به دنبال ایجاد ناآرامی در کشورند و همه باید هوشیار باشیم.

وی با اشاره به عشق و اعتقاد مردم شلمان و لنگرود به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه اظهار کرد: مردم در برابر دسیسه های دشمن، آگاه، بصیر و آماده هستند و عوامل آتش سوزی شلمان شناسایی و به صورت قاطعانه با آنان برخورد می شود.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است

فرماندار لنگرود: تعمیق دموکراسی و مردم سالاری مهم ترین رکن، امرانتخابات است ✍️️به گزارش همای …