چاپ مطلب چاپ مطلب

فرمانده انتظامی رشت خبر داد دستگیری سارق مسکن مهر رشت

فرمانده انتظامی رشت از دستگیری سارق مسکن مهر رشت با تلاش ماموران پاسگاه لاکان این شهر خبر داد.

خبرگزاری فارس: دستگیری سارق مسکن مهر رشت

 رحیم شعبانی عصر امروز در نشست انتظامی این شهرستان با اشاره به تلاش پلیس برای دستگیری سارق منازل مسکن مهر رشت اظهار کرد: وقوع سرقت‌های متعدد از منازل مسکن مهر رشت به پلیس آگاهی این شهرستان اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه دستگیری سارق مسکن مهر رشت در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران انتظامی پاسگاه لاکان رشت پس از انجام اقدام‌های اولیه و بررسی‌های تخصصی از صحنه‌های سرقت متوجه شدند که شیوه و شگردهای به‌کار رفته در سرقت‌ها مشابه هم است.

فرمانده انتظامی رشت در تشریح چگونگی دستگیری سارق مسکن مهر رشت تصریح کرد: ماموران به صورت نامحسوس اطراف و حوالی مسکن مهر رشت را زیر نظر گرفتند و سرانجام سارق ۳۰ ساله‌ای که قصد ورود به داخل یکی از منازل برای سرقت شیرآلات و وسایل دیگر را داشت شناسایی و دستگیر شد.

وی با بیان اینکه متهم به ۲۲  فقره سرقت از منازل مسکن مهر در بخش لاکان رشت اعتراف کرد، یادآور شد: سارق عنوان کرد که اقلام سرقتی را به صورت خرد شده به مالخر می‌فروخته است.

شعبانی با اشاره به اینکه پرونده مقدماتی سرقت مذکور تشکیل و حسب دستور مقام قضایی  به همراه متهم به پلیس آگاهی استان تحویل داده شد، خاطرنشان کرد: ۲۰ نفر از ساکنان و مال‌باختگان مسکن مهر برای طرح شکایت به پاسگاه انتظامی مراجعه کرده و سارق را شناسایی کردند./فارس

 

About سردبیر ارشد

Check Also

با تلاش آتش نشانان ؛ آتش سوزی سقف سه خانه ویلایی در خیابان جوان رشت مهار شد

با تلاش آتش نشانان ؛ آتش سوزی سقف سه خانه ویلایی در خیابان جوان رشت …