چاپ مطلب چاپ مطلب

فرمانده سپاه قدس گیلان: اگر حضرت آقا اجازه دهند سه روزه اسرائیل را می‌گیریم

همای گیلان: فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: امروز توان بسیج انقلاب اسلامی ایران به حدی است که اگر حضرت آقا اجازه دهند سه روزه اسرائیل را می‌گیریم.

خبرگزاری فارس: اگر حضرت آقا اجازه دهند سه روزه اسرائیل را می‌گیریم

 سردار محمد عبدالله پور پیش از ظهر امروز در مراسم روز قشر بسیج حقوقدانان گیلان در راستای برگزاری کنگره ملی هشت هزار شهید گیلان، اظهار کرد: حضورم در این مراسم قدردانی از بسیجیانی است که در بسیج حقوقدانان فعالیت می‌کنند و در این مراسم حضور دارند.

وی با بیان اینکه قبل از انقلاب دو گروه سلطه‌گر و سلطه‌پذیر بودند، افزود: پس از انقلاب اسلامی به رهبری امام (ره) دنیا یاد دادیم که می‌شود در مقابل سلطه قرار گرفت.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی نظام سلطه را به‌هم ریخت، گفت: بسیجیانی که داوطلبانه آمدند اجازه ندادند انقلاب از بین برود و تا زمانی که بسیجی است، کسی نمی‌تواند جریان انقلاب را از بین ببرد.

وی با تصریح بر اینکه دشمن بیش از بیست سال برای از بین بردن اسلام هزینه کرده‌است، تشکیل گروه تروریستی داعش را یکی از هزینه‌های دشمنان علیه اسلام ناب محمدی (ص) ذکر کرد.

عبدالله‌پور به تأکید رهبر معظم انقلاب درباره جریان نفوذ اشاره کرد و گفت: موضوع نفوذ باید جدی گرفته‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه نفوذ در گذشته وجود داشت اما برای تاکتیک بود، خاطرنشان کرد: امروز «نفوذ» استراتژیکی شده و می‌خواهند در مسایل فرهنگی و اجتماعی ورود کنند.

وی ایجاد نفوذ را در سه دسته از آدم‌ها ذکر کرد و افزود: نفوذ در آدم‌های ترسو، ساده‌لوح و خوش‌بین و کسانی که حرص و طمع دارند، رخنه می‌کند.

عبدالله‌پور اقتصاد آمریکا را محتاج نفت منطقه دانست و یادآور شد: تمام اقتصاد آمریکا به نفت عربستان وابسته است.

وی در بحث نفوذ تصریح کرد: آمریکایی‌ها عنوان کردند که اگر تا سال ۲۰۲۵ ایران را شریک نکنیم، تمام آمریکا در جهان متلاشی می‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان توانمندی دفاعی ایران اسلامی را بسیار زیاد خواند و خاطرنشان کرد: اگر حضرت آقا دستور دهند سه روزه اسرائیل را می‌گیریم و این توانمندی در ایران وجود دارد و آمریکا نیز هیچ‌کاری نمی‌تواند انجام دهد.

وی متذکر شد: دشمن دل خود را به مشکلات فرهنگی ما خوش کرده و امروز خطر بسیار بزرگی در این زمینه ما را تهدید می‌کند.

عبدالله‌پور نقش بسیج حقوقدانان را بسیار با اهمیت خواند و یادآور شد: بخش قضایی و حقوقی بسیج منتظر دستور نیست.

 در نشست مذکور از جمعی بسیجیان حقوقدان استان تجلیل شد و دفتر بسیج حقوقدانان مرکز علمی ‌‌ـ کاربردی اداره زندان‌های گیلان به بهره‌برداری رسید./ فارس

 

About سردبیر

Check Also

بایدها و نباید های انتخابات در گفتگو با ریاست حوزه قضایی بخش رحیم آباد

بایدها و نباید های انتخابات در گفتگو با ریاست حوزه قضایی بخش رحیم آباد بهزاد …