چاپ مطلب چاپ مطلب

فینال کاپ والیبال امیر آباد ، بزرگترین کاپ فضای باز استان گیلان برگزار شد + گزارش تصویری

همای گیلان، به نقل از تدبیر شرق، این مراسم شب گذشته با حضور رییس هیات والیبال لاهیجان و مشاور فرماندار (بزرگ بشر) و رییس هیات والیبال لنگرود (حسن دوست) و همچنین مهندس جانبازی فرماندار شهرستان و معاونین فرمانداری، علوی بخشدار رودبنه ، رضا مودبی رییس اداره ورزش و جوانان و روسای دیگر ادارات دولتی بهمراه عده کثیری از ورزش دوستانی از سراسر گیلان برگزار گردید . در این دوره از بازی ها مصطفی عزیزی  که خود از مبتکرین برنامه ریزی این کاپ در ۵ سال گذشته می باشد مسئولیت برگزاری این جام بزرگ را بر عهده داشت.

همچنین در دیدار پایانی فینال در رده آزاد که با حضور غریب به ۴هزار نفر از تماشاگران برگزار شد ، تیم شهید فرزانه سنگر توانست با حساب ۳ بر ۲ تیم درخشیده را شکست داده و مقام قهرمانی کاپ والیبال امیر اباد این دوره از مسابقات را کسب کند .

در رده پیشکسوتان نیز فینال این رقابت ها  برگزار شد و داروخانه دکتر ایمان پرور به مقام قهرمانی دست یافت . نتیجه دیدار این دو تیم:
پیشکسوتان داروخانه دکتر ایمان پرور
پیشکسوتان رودسر
ست اول به نفع:پیشکسوتان رودسر
ست دوم به نفع:پیشکسوتان داروخانه ایمان پرور ۲۰_۲۵
ست سوم به نفع:داروخانه دکتر ایمان پرور ۲۵_۲۳

شایان ذکر است مصطفی کارخانه از مربیان برجسته رشته والیبال در سطح کشور و شاکری مفسر والیبال این نیز به عنوان مهمان ویژه در این مراسم حاضر شدند.

About عطیه نصرتی

Check Also

در جلسه شورای شهرستان رشت مطرح شد؛ گیلان دارای ظرفیت های منحصر به فرد گردشگری و صنایع دستی است/ محله ساغریسازان رشت ظرفیت توسعه گردشگری دارد

    در جلسه شورای شهرستان رشت مطرح شد؛ گیلان دارای ظرفیت های منحصر به …