چاپ مطلب چاپ مطلب

قتل داماد خانواده به علت اختلاف خانوادگی در رحیم آباد

قتل داماد خانواده به علت اختلاف خانوادگی در رحیم آباد

 فرمانده انتظامی رودسر گفت: فردی که در یکی از روستاهای مناطق ییلاقی بخش رحیم‌آباد داماد خود را به قتل رسانده بود دستگیر شد.

گیل خبر/ به گزارش مهر، سرهنگ سید جلال‌الدین جوانمردی اظهار کرد: عدم تفاهم، صبر، بردباری و تمکین به قوانین باعث بروز حوادثی جبران‌ناپذیر می‌شود و نتیجه‌ای جز پشیمانی در بر ندارد. 

وی در ادامه با بیان اینکه برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر قتل مردی در یکی از روستاهای مناطق ییلاقی بخش رحیم‌آباد شهرستان رودسر، بلافاصله مأموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند، افزود: با حضور پلیس در محل و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که مرد ۲۸ ساله توسط برادر همسرش با سلاح شکاری مورد اصابت گلوله قرار گرفته و کشته شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر با اشاره به متواری شدن قاتل پس از ارتکاب جرم در مناطق کوهستانی و سخت‌گذر، تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی سرانجام متهم را در اقدامی غافلگیرانه پس از حدود یک ماه متواری بودن داخل مخفیگاهش واقع در مناطق ییلاقی بخش رحیم‌آباد دستگیر کردند.

این مقام انتظامی بیان‌داشت: قاتل ۳۲ ساله به بزه انتسابی خود به علت اختلافات خانوادگی اعتراف کرد و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

About نسرین عشقی

Check Also

کلاهبرداری ۸۰۰ میلیارد ریالی در رشت دستگیر شد

کلاهبرداری ۸۰۰ میلیارد ریالی در رشت دستگیر شد  فرمانده انتظامی رشت از دستگیری فردی با …