چاپ مطلب چاپ مطلب

قهرمانی تیم ملوان انزلی در ضیافت پنالتی ها مقابل یاران کلاچای

در سومین دوره رقابت های چهار جانبه فوتبال گرامیداشت یاد و خاطره پیشکسوتان فقید منطقه کلاچای با قهرمانی تیم ملوان بندر انزلی مقابل پیشکسوتان یاران منطقه کلاچای پایان یافت.


همای گیلان، در این دیدار که عصر روز جمعه با بازی فینال بین تیم های پیشکسوتان ملوان بندر انزلی و پیشکسوتان یاران منطقه کلاچای در زمین ورزشی شهرداری کلاچای برگزار شد دو تیم پس از ۹۰دقیقه تلاش با تساوی یک بر یک به ضیافت ضربات پنالتی رفتند که تیم ملوان انزلی در مجموع موفق شد ۴بر ۳مقابل میزبان رقابت ها به پیروزی برسد.
گل اول این بازی را علی یگانه در دقیقه ۶ برای تیم یاران کلاچای به ثمر رساند تا میزبان با برتری یک بر صفر نیمه اول را به سود خود به پایان رساند.
با آغاز نیمه دوم تیم ملوان بندر انزلی موقعیت های بیشماری روی دروازه میزبان ایجاد کرد تا اینکه در دقیقه ۶۰بازی مدافع یاران منطقه کلاچای به اشتباه دروازه خودی را گشود تا بازی به تساوی بکشد. تلاش دو تیم در ادامه برای گشودن دروازه های یکدیگر نتیجه نداد تا اینکه کار به ضربات پنالتی کشیده شد تا تیم ملوان با برتری مقابل یاران کلاچای عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند و تیم پیشکسوتان سپیدرود رشت هم بعد از یاران کلاچای در جایگاه سوم ایستاد.
در مراسم اهدای مدال و حکم قهرمانی به تیم های اول تا سوم مهندس ابراهیم اثنی‌عشری ماچیانی شهردار کلاچای، مهندس پورحسین رییس شورای اسلامی شهر کلاچای، قلی پور نایب رییس شورای اسلامی شهر کلاچای و جمع زیادی از علاقمندان به این رشته پرطرفدار ورزشی حضور داشتند.
سومین دوره رقابت های چهار جانبه فوتبال گرامیداشت پیشکسوتان فقید منطقه کلاچای با حضور تیم های یاران منطقه کلاچای، ملوان بندر انزلی، سپیدرود رشت و مینودر استان قزوین به میزبانی کلاچای در این شهر طی روزهای دوم و سوم و هشتم و نهم شهریور ماه جاری برگزار شد.

با کانال همای خبر همراه باشید

About عطیه نصرتی

Check Also

چچن؛تهدیدی خاموش در روسیه

چچن؛تهدیدی خاموش در روسیه جمهوری چچنستان یا چچنیا یکی از جمهوری های خودمختار روسیه است …