چاپ مطلب چاپ مطلب

لو رفتن انبار احتکار برنج در لاهیجان

گروه استان‌ها – گیلان – فرمانده انتظامی استان از کشف ۲۰ تن برنج احتکار شده در بازرسی از یک انبار در شهرستان لاهیجان خبر داد.


همای خبر/سردار “عزیزاله ملکی” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با بیان اینکه احتکار کالای‌های اساسی و عدم عرضه آن به شهروندان ضمن لطمه زدن به سیستم تولید و توزیع، فشار اقتصادی به مردم وارد می‌کند، اظهار داشت: پلیس با قاطعیت با هرگونه قانون‌شکنی و اخلال در بازار برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد.
وی در ادامه گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی لاهیجان با اقدامات فنی و تحقیقات صورت گرفته از احتکار برنج داخل انباری در یکی از روستاهای این شهرستان مطلع شده و موضوع را مورد پیگیری قرار دادند.
فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه پلیس پس از هماهنگی قضائی به همراه نمایندگان اداره صمت و تعزیرات حکومتی به آدرس محل مورد نظر اعزام شدند، تصریح کرد: در بازرسی از این انبار، ۲۰ تن برنج احتکاری کشف شد.
این مقام ارشد انتظامی از معرفی متهم ۶۴ ساله این پرونده برای سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی خبر داد و بیان داشت: کارشناسان ارزش برنج کشف شده را ۱۶ میلیارد ریال اعلام کردند.
سردار ملکی در پایان با تاکید بر اینکه اقدامات قاطع پلیس در راستای مقابله با احتکار، سبب قانونمداری می‌شود و مؤلفه‌های امنیت را ارتقاء می‌دهد از شهروندان خواست، در صورت برخورد با هرگونه مورد مشابه، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

با کانال همای خبر همراه باشیدhttp://@homaygilanir

About مدیر خبر1

Check Also

 مشمولان خدمت تیرماه سال ۱۴۰۳ فراخوانده شدند

مشمولان خدمت تیرماه سال ۱۴۰۳ فراخوانده شدند   🔹سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای …