چاپ مطلب چاپ مطلب

ماجرای جلسه خصوصی احمدی‌نژاد در مشهد چه بود؟ + متن سخنرانی

همای گیلان: صبح امروز، خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه “محمود احمدی‌نژاد” رییس جمهور سابق کشورمان، به مشهد سفر کرده و قرار است در جلسه‌ای خصوصی – که گویا رنگ و بوی انتخاباتی هم دارد – با برخی از مسئولان دولت سابق، شرکت کند. 
موضوع را از برخی چهره‌های سیاسی نزدیک به احمدی‌نژاد پیگیر شدیم، در این باره برخی ابراز بی اطلاعی کردند و بعضی دیگر هم مایل به اظهار نظر نبودند. در این زمینه، “عبدالرضا داوری” فعال رسانه‌ای به خبرنگار  گفت: سفر محمود احمدی‌نژاد به قصد زیارت ثامن‌الحجج(ع) و شرکت در مراسم عزاداری فردا به مناسبت شهادت امام جعفر صادق(ع) بوده و هیچ هدف دیگری در این سفر دنبال نشده است.وی افزود: البته طبیعی است که ممکن است اعضای شورای تبیین اندیشه‌های امام خمینی(ره)با احمدی‌نژاد جلسه‌ای داشته باشند که البته این جلسه، به هیچ وجه انتخاباتی نیست.

داوری تصریح کرد: نه سفر به مشهد و نه دیگر سفرهای احمدی‌نژاد به نقاط مختلف کشور، انتخاباتی نیست و نباید به شایعات مطرح شده اعتنا کرد و صحبت‌های دیگر، فقط حاشیه‌سازی است.

وی افزود: تا به حال، هیچ یک از سفرهای احمدی‌نژاد، انتخاباتی نبوده و وی نیز در هیچ جلسه‌ای، صحبتی در مورد انتخابات نداشته است.

تصاویر منتشره در فضای مجازی:

ماجرای جلسه خصوصی احمدی‌نژاد در مشهد چه بود؟

ماجرای جلسه خصوصی احمدی‌نژاد در مشهد چه بود؟

متن سخنرانی احمدی نزاد در مشهد

محمود احمدی نژاد در دیداری صمیمی با اعضای شورای گفتمان انقلاب اسلامی خراسان رضوی گفت: دولت فعلی برای پوشاندن اشتباهات فاحش خود همه تقصیر ها را می اندازد بر دوش دولت قبل که البته طراحان چنین نقش هایی هدف شان تخریب فردی مثل احمدی نژاد نیست ، من یک خدمتگزار کوچک بیش نیستم، تخریب من چیزی نیست، انها اندیشه و آرمان های امام (ره) و رهبری را نشانه گرفته اند چون وقتی ریشه از بین برود ، کار تمام است.
وی در این دیدار صمیمی به تشریح سه محور اصلی پرداخت که شامل ضرورت تبیین انقلاب اسلامی،دولت قبل  و شرایط آینده کشور است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه  تصریح کرد: تبیین اهداف انقلاب مثل تبیین موجودیت 
وجود انسان است، زیرا تبیین فقط مخصوص انسان است تا بداند که از کجا امده ، علت امدنش چیست وقرار است پایان راه به کجا برسد ، این مهم از ابتدای خلقت بشر بوده ورسالت انبیا هم بر همان اساس است.
وی تاکید  کرد: همواره دشمنان اسلام که پیرو شیطان هستن نقش های تبلیغی قوی می کشند، برای همین است که علیرغم تلاش پیامبر (ص) که در طول ۲۳ سال تلاش کرد حضرت علی ع را برای هدایت بشریت مسلمان بگذارد انقدر دشمنان قسم خورده اسلام کار تبلیغی کرده بودند، که چند ساعت بعد از رحلت حضرت رسول ص حکومت اسلامی را به ناحق صاحب شدند، 
امروز همین قصه برای انقلاب اسلامی ایران اتفاق افتاده اگر درست تبیین نشود برخی خود را مالک انقلاب می دانند ومی گویند انقلاب اسلامی همان است که ما می گویم ، که این فاجعه است در چنین تعریفی دوستی با امریکا عین پیشرفت است.//باشگاه خبرنگاران
14380610577

About سردبیر

Check Also

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان: بنای واجد ارزش مدیری لنگرود باید عین به عین بازسازی شود

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان: بنای واجد ارزش مدیری لنگرود باید عین به عین …