چاپ مطلب چاپ مطلب

ماجرای کشف جسد دختر جوان در سنگر

همای گیلان: از روز گذشته تصویر کشته شدن وحشیانه یک دختر جوان با عنوان کشته شدن یک دختر در سنگر در شبکه های اجتماعی به طور گسترده ای پخش شد.

برای روشن شدن موضوع واطلاع از صحت با مقامات مربوطه در سنگر تماس حاصل نمودیم که آنها از این اتفاق در سنگر اظهار بی اطلاعی کرده اند وبرخی ها هم گفته اند که این اتفاق در لاکان که هم مرز با سنگر است افتاده است وبه همین خاطر گفته شده است که در سنگر رخ داده است.

پس از از آن با مسئولان مربوطه در لاکان تماس گرفته شد وآنها هم کشته شدن این دختر در این منطقه را تکذیب کرده اند وگفته اند که تنها شایعه ای شنیده ایم که چنین اتفاقی در منطقه سراوان سنگر رخ داده است.

photo_2015-11-14_07-53-58

پس از بی اطلاعی وتکذیب چنین اتفاقی و پس از تحقیقات وبررسی ها متوجه شدیم که جنازه دختر ناشناس حدود ۲۰ الی ۲۵ ساله که به طرز دلخراشی به قتل رسیده بود در جاده جنگلی روستای سنگسرا از توابع بخش مرکزی نوشهر توسط اهالی منطقه کشف و به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شده است.

آثار جراحت بوسیله سلاح سرد به وضوح بر قسمت هایی از بدن از جمله صورت و شکم جسد نمایان بود.

جنازه کشف شده به دستور مقام قضایی جهت تعیین نحوه و چگونگی قتل به سردخانه پزشکی قانونی نوشهر منتقل شد.

photo_2015-11-14_07-53-451

نکته قابل تامل این ماجرا اشتراک گذاری غلط ونادرست از یک موضوع است که بدون توجه به صحت موضوع در بین کاربران شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.

امیدواریم کاربران این شبکه های اجتماعی با دقت بیشتری به اشتراک مطالب به پردازند./سنگر ما

About سردبیر

Check Also

بایدها و نباید های انتخابات در گفتگو با ریاست حوزه قضایی بخش رحیم آباد

بایدها و نباید های انتخابات در گفتگو با ریاست حوزه قضایی بخش رحیم آباد بهزاد …