چاپ مطلب چاپ مطلب

مادر قاتل از سرهای بریده فرزندانش گفت

همای گیلان: قاتل (مدینه -ع ) که در اقدامی بی رحمانه در دو روز گذشته فرزندان خود را به قتل رسانده بود ، در اولین اعتراف خود در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان گچساران گفت : همسرم ساعت ۷ از خانه بیرون رفت، بچه ها در حالی که بازی می کردند شروع به دعوا کردند، به یکباره به آشپزخانه رفتم و به فاطیما گفتم لباست را در بیار، وقتی که پیراهنش را درآورد دو ضربه چاقو به سینه و یکی به گردنش زدم.
3904426_945
وی در ادامه اظهار کرد: به پسرم ( امیررضا ) گفتم دراز بکش، با همان چاقو، یکی به شکمش و یکی دیگر به گردنش زدم، گردنش را بریدم ، بچه ها در همان چند دقیقه از دنیا رفتند.
قاتل که سابقه بیماری اعصاب دارد، گفت: نمی دانستم چه کار می کنم، دستم می لرزید، چند ضربه با همان چاقو به سینه خودم زدم، ولی نتوانستم خودکشی کنم، به خواهرم حکیمه زنگ زدم و موضوع را به او اطلاع دادم.
وی ادامه داد: خواهرم حکیمه خود را به صحنه می رساند، با هم به خانه پدرمان رفتیم و پلیس را از موضوع باخبر کردیم.
بر همین اساس ساعت ۱۱ ظهر مأموران پلیس آگاهی گچساران به همراه بازپرس دادسرای عمومی در صحنه حاضر  شدند ، قاتل دستگیر و تحویل دادسرای عمومی و انقلاب گچساران شد.
بنا بر این گزارش، قاتل هم اکنون در بازداشت موقت به سر می برد و قرار است تا بررسی نهایی پرونده به کانون اصلاح و تربیت بند زنان معرفی شود.
گفتنی است پلیس در حال بررسی جزییات بیشتر پرونده است./ باشگاه خبرنگاران

About سردبیر

Check Also

بایدها و نباید های انتخابات در گفتگو با ریاست حوزه قضایی بخش رحیم آباد

بایدها و نباید های انتخابات در گفتگو با ریاست حوزه قضایی بخش رحیم آباد بهزاد …