چاپ مطلب چاپ مطلب

مام جمعه چابکسر: ۱۵ میلیارد تومان مطالبات چایکاران گیلان پرداخت شد –

همای گیلان:حجت‌الاسلام محمود کشاورز قاسم‌آبادی امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با توصیه همگان به تقوا اظهار کرد: تقوای الهی از معصیت جلوگیری می‌کند.

423876_PhotoA

وی به جناح‌های مختلف در جامعه اشاره کرد و افزود: گروه‌ها باید در خط ولایت باشند و هر جا خدا نباشد اختلاف، درگیری و ریاست مشهود است.

کشاورز قاسم‌آبادی با تاکید بر حمایت از دولت تدبیر و امید، بیان کرد: پیگیری محمدعلی نجفی استاندار و محمدمهدی رهبری املشی نماینده مردم رودسر و املش در مجلس سبب پرداخت ۱۵ میلیارد تومانی مطالبات چایکاران از ابتدای فصل برداشت برگ سبز چای تا کنون در گیلان شده است.

امام جمعه چابکسر مبلغ مذکور را برای خرید ۳۸ هزار تن برگ سبز چای دانست و تصریح کرد: مقدار ۸ هزار و ۴۰۰ تن چای خشک از برگ سبز خریداری تولید شده است.

به گفته وی، امسال تولید چای خشک هفت درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

کشاورز قاسم‌آبادی به رهنمودهای مقام معظم رهبری درباره تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای اشاره کرد و گفت: دولت تدبیر و امید در خط امام (ره) و رهبری است و با نگاه نرمش قهرمانانه مذاکرات را انجام می‌دهد.

امام جمعه چابکسر با اشاره به ۱۴ خرداد ماه سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، خاطرنشان کرد: بیداری اسلامی نتیجه تلاش‌های امام راحل است.

وی اقتدار جمهوری اسلامی ایران را به برکت امام (ره) و مقام معظم رهبری دانست و یادآور شد: دشمنان ترفندهای مختلفی علیه نظام اسلامی به‌کارگیری می‌کنند اما از درک جمهوری اسلامی عاجر هستند.

کشاورز قاسم‌آبادی تصریح کرد: توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران دشمن را به زانو در آورده است.

امام جمعه چابکسر در پایان خواستار تلاش واحد تاکسیرانی چابکسر در جابه‌جایی مسافران در این شهر شد./فارس

About

Check Also

مسوول نمایندگی ولی فقیه در دانشکده هوا فضای سپاه: «شهید رییسی» مزد یک عمر مجاهدت خود را از امام رضا (ع) گرفت

حجت‌الاسلام نعمت الله فخری عصر شنبه در مراسم یادبود سیدالشهدای خدمت و همراهانش در مسجد …