چاپ مطلب چاپ مطلب

مدیرعامل جدید گیلانی بانک صادرات را بشناسید

همای گیلان: در پی استعفای اسماعیل لـله گانی از مدیرعاملی بانک صادرات ایران که از جانب تارنمای این سایت «داوطلبانه» توصیف شد، سیاوش زراعتی سندیانی به‌عنوان مدیرعامل جدید بانک کار معرفی شده است.
7474_694
در روزهای اخیر موج تغییرات مدیران بانکی در واکنش به افشای فیش‌های حقوقی کلان به راه افتاده که در اجرای فرمان رییس جمهوری برای مقابله با دریافت‌های غیرمتعارف انجام می‌شود.

مدیرعامل جدید بانک صادرات ایران اما کیست؟

سیاوش زراعتی سندیانی متولد رضوانشهر در استان گیلان است و تا سال ۱۳۹۳ مدیرعامل بنیاد خیریه فرهنگی ـ آموزشی صدر هاشمی‌نژاد و نیز عضو هیأت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری ساختمان ایران بوده است.

او همچنین مدیریت عامل مؤسسه بنیان فرهنگ صدر، ریاست هیأت مدیره شرکت کفش ملی و عضویت در هیأت مدیره و مدیریت عامل شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنعتی ملی را در کارنامه مدیریت خود دارد.
سیاوش زراعتی از فروردین ۱۳۹۳ مشاور امور بانکی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور بوده و با حکم رییس‌جمهوری به عضویت هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید (صندوق مهر امام رضا) درآمد.

او سال‌ها در بانک تجارت بوده و در مقطعی هم به‌عنوان عضو هیات مدیره این بانک معرفی شد اما هیچ‌گاه در این شغل مشغول به کار نشد.

از زراعتی به‌عنوان یکی از چهره‌های نزدیک به محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری یاد می‌شود.// تابناک

 

 

14380610577

About سردبیر

Check Also

دیدار همزمان نمایندگان رشت و صومعه سرا با سیاهکار زاده: ترسیم فرصت های هم افزایی نمایندگان مجلس گیلان با سازمان منطقه آزاد انزلی

دیدار همزمان نمایندگان رشت و صومعه سرا با سیاهکار زاده: ترسیم فرصت های هم افزایی …